Terved käed – pehme puudutus!


Kätepesu ja desinfitseerimise tiheduse osas oleme ületanud kõik eelnevad rekordid.

See on päriselt hea.

Lihtsad asjad päästavad meid paremini ja kiiremini kui mistahes muud skeemid. Paljudele inimestele on desinfitsioonivahendid sattunud kätte siiski valimatult ehk on kasutatud seda, mis parasjagu silma jäänud.

Ühtviisi on see mõistatav.

Teistpidi on ka Terviseamet tähendanud, et see keemia võib kätele ja läbi naha kogu organismile siiski kahjustavalt mõjuda. Alternatiivi pole pakutud. Kas ei teata? Loodan väga, et võtame sellest olukorrast parima ja ka silmaring laieneb.

Laieneb justnimelt looduslike hügieeni- ja puhastusvahendite osas, mis on nahasõbralikud.

Pro&Bio© probiootilised tooted on Eesti turul olnud juba mitu aastat.

Loodusliku koostisega allergiavaba vedelseep ja kätegeel on leidnud tee praeguseks paljude inimeste kodudesse ja kätele.

probiootiline-kategeel

Probiootiline kätegeel

Tänaseks on turul veel üks uus toode! Uus PRO&BIO Life Probiootiline kätegeel on pehmetoimeline ja tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse.

Geeli 70%-line alkoholi sisaldus on kombineeritud probiootiliste bakteritega. Peale puhastamist alkohol lendub. Naha niiskuse mõjul kasulikud probiootilised bakterid paljunevad, katavad käenaha ja loovad sellele tervisliku mikrofloora. Geel hooldab, niisutab ja värskendab nahka.

Probiootiline kätegeel puhastab ka ilma vett kasutamata. Käed muutuvad meeldivalt pehmeks ja püsivad tervena. Toode on saadaval 150 ml ja 500 ml suurustes elegantsetes pudelites.

Vali uus probiootilne kätegeel kui soovid:
• puhastada käsi hoides nahka ja kogu organismi;
• toodet, mis loob nahale tervisliku mikrofloora;
• muuta käed pehmeks ja värskeks:
• saada käed päriselt puhtaks;

Hooli oma kehast, hooli ümber olevast keskkonnast. Jaga seda elustiili ka oma lähedastega. Pro&Bio© tooted on looduslikud, allergiavabad, ökoloogilised ja tagavad elu jätkusuutliku toimimise igas mõttes.

Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Probiootiline mikrofloorat taastav aerosool -puhtaks kõik nähtamatu!
Probiootiline kätegeel – Teadlikult terve ja hoitud!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria