Probiootiline riidepesugeel annab tiivad!

Pesupesemisest ei pääse meist üldjuhul keegi.

Kui muudest koristustöödest annab kas elukorralduse või muude kokkulepete puhul vahel viilida, siis riided me kanname iga päev ja määrduvad need ka iga päev.

Voodipesu või muud suuremad riideesemed võib ju isegi pesumajja viia, ent seljariided jäävad nii või teisiti enda hooleks.

Kellel on väikesed lapsed, siis on see pesemisvajadus kordades tihedam.

Milline on siis hea abivahend pesu pesemiseks?

Eks aegade jooksul on ilmselt erinevaid proovitud. Nii poest kui võrkturundusest ostetud pesuvahendite hulgas on kindlasti häid ja veel paremaid, kuidas kellelegi.

Minul on alati tekkinud küsimus, et kas on võimalik pesta riideid ilma keemilise alatoonita.

See tüüpiline pesuvahendi lõhn on liiga tugev veel päevi peale pesu kuivamist. Kui seda püüda parfüümiga leevendada, siis käidki ringi nagu keemiakombinaat. Paljudele inimestele tekitavad nii lenduvad pulbrid kui ka pesu külge jääv ainejääk allergiaid.

Kahju.

Tean, et osad inimesed pesevad sellepärast käsitsi ja tavalise majapidamisseebiga, et natukenegi leevendust saada. Peamiselt vanemad inimesed, kes päriselt enam ei kannata niipalju tehisaineid.

Samuti on pesuvahendi suhtes tundlikud väiksed lapsed. Mina olen otsinud head lahendust kaua!

Probiootiline riidepesugeel

Probiootiline riidepesugeel

Nüüd! Uus toode juba e-poes müügil! Pro&Bio© PRO & BIO Life sarja probiootiline riidepesugeel on looduslike koostisosadega! Pesuvahend sobib õrna ja tundliku nahaga inimestele ja eriti laste pesu pesemiseks.

Pesugeeli võib kasutada kõikide kangatüüpide puhul!

Sobib ka villa, siidi ja Gore-Tex rõivaste pesemiseks erinevatel temperatuuridel. Uue probiootilise pesugeeliga pesemisel pole vaja enam juurde osta eraldi leotus- või pesuloputusvahendeid.

Pestes jääb valge pesu valgeks, must mustaks. Tänu värvikaitsele säilitab värviline pesu oma kirkad toonid. Toode eemaldab efektiivselt mustuse nii leige kui ka kuuma veega pestes.

Lisaks võib kindel olla, et miski ei lendu enam ninasse ja ei aja keha sügelema. Pesugeel on hästi lahustuv ja selle kasutamine on sõbralik ka pesumasina suhtes.

Probiootiline pesugeel toob igasse majapidamisse uue aja hõngu. Lisaks lihtsale ja kergele pesupesemisele ka vastutust selle eest, mida ja kuidas me teeme, millise jalajälje jätame.

Maailm pole täna enam selline nagu oli eile. Probiootilised puhastuvahendid on ökoloogilised ja vastavad jätkusuutliku elu kuvandile. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse!

Täna koos Pro&Bio©iga!

Orgaaniline puhastusvahend – Hoolides endast ja maailmast!
Diivanipuhastus – värskus Sinu kodus.

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria