Pahad bakterid kiirelt kahjutuks!

Elukeskkond on kõik see, mis on meie ümber.

Kodustes oludes siis seinad, mööbel, asjad, inimesed ja koduloomad. Lisaks väljast jalanõudega ja riietega sisse tulev saaste, kasutatavad puhastus-ja hügieenivahendid ja kosmeetika.

Lõpuks veel kogu tolmukompott, mida kõik koos üles keerutame ning kõike seda sisaldav õhk. Tavaliselt me ei panegi kodust õhku tähele. Meie organism on kohanenud ja see on loomulik.

Vahel on siiski tunne, et tahaks sõrmenipsuga saada paremat õhku või lihtsalt kõik korda teha. Mõnikord tahaks, et on kaasas midagi, mis õhu kohe klaariks lööb. Nüüd on see olemas! Mõnusalt kerge ja käepärane ja hea ka kaasas kanda.

Uus toode – PRO&BIO Life Probiootiline Elukeskkonna tervendaja.

Tegemist on ideaalse abilisega allergikutele, lihtsalt õhu suhtes tundlikele inimestele või täiesti tavaoludes õhupuhastajana. Probiootilises elukeskkonna tervendajas sisalduvad bakterid tarbivad oma toiduks tolmulestade väljaheiteid ja vähendavad sel moel allergeene.

Tootes olevad probiootilised bakterid tasakaalustavad kodust mikrofloorat ja hoiavad ära halbade bakterite tekke kuni neli ööpäeva.

Spreid võib kasutada ebameeldivate lõhnade kõrvaldajana ning õhuvärskendajana (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnad).

probiootiline elukeskkonna tervendaja

Elukeskkonna tervendajat võib kanda kõikidele tekstiilmaterjalidele nagu riided, voodid, tekid, padjad, kardinad, vaibad, pehme mööbel, samuti pehmetele mänguasjadele ja lemmikloomade asemetele.

Sobib pihustamiseks riietele, jalanõudele, kottidele peale õuest tulemist, et välistada sissetulev saaste ja viirused. Praegusel keerulisel ajal on probiootiline elukeskkonna tervendaja efektiivne abiline kõikvõimalike viiruste tõrjeks taastades meie loomuliku mikrofoora ja jättes seega pisikud nälga.

• Loksuta!
• Pihusta!
• Oled puhas!
• Oled kaitstud!

PRO&BIO Life Probiootiline Elukeskkonna Tervendaja on uue põlvkonna toode. Järjest enam saame valida ökoloogilisi ja looduslike tooteid.

Järjest enam mõistame ümbritseva keskkonna puhtuse väärtust.

Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Parimad tervendajad ja probiootiline ehedus
Orgaaniline puhastusvahend – Hoolides endast ja maailmast!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria