Sanitaarruumide Puhastaja: Pesuruumid on nüüd püsivalt puhtad!

Majapidamistes, olgu see siis töö- või koduruumides, on lisaks muudele tarbemugavustele ka sanitaarruumid ning selleks on vaja Sanitaarruumide Puhastaja olemasolu.

Kui varasematel aegadel olid WC ja saun õues eraldiseisvate rajatistena, siis viimase saja aasta jooksul on ka need väga suures osas ühiskatuse alla kolinud.

Olgu tegemist mis tahes abi- või sanitaarruumiga, selle eesmärk on meie elamist toetada. Teisisõnu on need lihtsalt majapidamises asuvad pesemisruumid ja hoiukohad, mõned külmad ning mõned niisked.

Peseme ja hooldame oma keha duširuumis, vannitoas, saunas ja tualettruumis.

Ent riietest langev olmemustus, veepiisad ja nendega segunenud tolm ning halvimal juhul hallitus on aga väga kiired sisse kolijad.

Olenevalt vee sisaldusest ja meie naha olukorrast ning ka hügieenivahendite kooslusest jääb nii kraanikaussi, vanni, dušikabiini, seinetele ja WC potti erinevat sorti rante, triipe või muid settimisi.

Kuidas sanitaarruumid püsivalt puhtana hoida on nii mõnigi kord küsimuse tekitanud.

Teatavat sorti vanaemade puhastamisealased salatarkused töötavad küll siiani, aga ka uue aja puhastusvahendid on efektiivsed, inimese –ja loodusesõbralikud ning väärt kasutamist!

sanitaarruumide puhastaja

Sanitaarruumide puhastaja.

Pro&Bio© kui uue ajastu ökoloogiliste puhastusvahendite maaletooja ja müüja pakub oma toodete valikus probiootilist sanitaarruumide puhastajat.

Tegemist on tugeva mõjuga, tõhusa, kasulike probiootiliste bakteritega kontsentreeritud puhastusvahendiga sanitaarruumide igapäevahoolduseks:

  • vannitoad,
  • duširuumid,
  • WC-d,
  • suvilate tualetid,
  • kuivkäimlad,
  • keldrid
  • ja muud niisked ruumid.

Toode on asendamatu ka võitluses hallitusega!

Alandades niiskustaset niiskes ruumis, pidurdab see hallituse teket ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sisse hingatavas õhus. Lisaks pärsib probiootiline sanitaarruumide puhastaja edukalt küüneseene levikut.

Lõppude lõpuks väheneb loodusliku konkurentsi teel oluliselt paljude haigustekitajate arvukus. Kuna kasulik bakter kahjulikku ei ründa, ei kujune haigustekitajatel välja resistentsust kasulike bakterite suhtes nii nagu desinfitseerijate vastu.

Säilib inimese immuunsüsteemi võime haigustekitajaid ise ära tunda ning kindlustada nende suhtes kaitsevõime. Pärast puhastamist säilib bakterite kasulik mõju mustuse, ebameeldivate lõhnade ning hallituse vastu vähemalt 72 tundi.

Kasutades ökoloogilist probiootilist sanitaarruumide puhastajat hoiame puhtana just need ruumid, kus ennast puhastame.

Pro&Bio© probiootilised puhastusvahendid on efektiivsed ja samas ohutud inimestele, loomadele ja keskkonnale. PIP (Probiotics in Progress) puhastustoodete kasutamine võimaldab kuni kolmepäevast vahet iga puhastamiskorra vahel, mis on palju pikem kui ühegi teise puhastustoote kasutamise puhul.

PIP tooted on väga ökonoomsed, kuna need töötavad edasi ka pärast puhastatava pinna kuivamist.

Töödeldud pind puhastub pidevalt ning kaitseb määrdumise ja ebameeldivate lõhnade eest.

Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Airbiotic24 – Siis kui kopsud naeratavad
Super puhastaja aitab kevadpuhastusega!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria