Probiootiline tehnoloogia ägeneva pandeemia ajal.

Kõigile, keda see puudutab

Ettepanek kiireks üleminekuks probiootilisele puhastus- ja desinfitseerimistehnoloogiale ägeneva pandeemia ajal.

Kõik 2020. aasta üle elanud said veenduda täielikus võimetuses ja mittevalmiduses kaitsta oma riike riikliku turvalisuse tasemel viirus- ja bakteriohu eest – nähtamatu nakkus sundis põhjalikult üle vaatama mitmeid poliitilisi ja majanduslikke eksistentsipõhimõtteid.

Nägime, kuidas vastutustundetu ja eelajalooline suhtumine looduslikku mikrobioomi andis meile teada oma olulisusest ning pani meid pöörama tähelepanu asjaolule, et Maa peal elavad inimesed on kõigest bioloogilised objektid, kes on ümbritsetud tohutust arvust mikroobidest koosnevast mikroobipilvest.

Ainult 10% sellest pilvest-mikrobioomist moodustavad ohtlikud mikroorganismid, ülejäänud 90% määravad ja korraldavad meie elu, kaitset nakkuste eest ja bioloogilise elu toimimist Maa peal, nad on inimeste jaoks elulise tähtsusega.

Mikromaailma avastamise hetkel ja selle tundmaõppimise alguses tehti traagiline viga – inimesed üritasid igal viisil hävitada, tappa või mürgitada kõik bakteriaalse või viirusliku niipea kui neile tundus, et see on ohtlik – mõlemale sõnale omistati ainult negatiivne tähendus.

Kuna töötlemise ajal ei ole võimalik eristada häid ja halbu baktereid, hävitati puhastades ja desinfitseerides ruumidest ja aladest nad kõik.

Esimeste bakteriaalse või viirusliku toime kahtluste korral oli kõigepealt tarvis hävitada väidetav mikroorganism ning alles seejärel tegeleda ülejäänuga.

Sellise hävitustöö jaoks sobisid kõige paremini agressiivsed keemilised puhastus- ja desinfitseerimisvahendid

See tähendab aineid, mille keskkonnas kõik elusolev sureb, ning mida kiiremini see hävib, seda tõhusamaks neid väidetava päästmise jaoks peeti.

Algul omistati võitu haiguste ja reostuse üle just sellistele hävitajatele. Tähtsusetud negatiivsed pisiasjad, et sageli hävitati kogu kasulik elukeskkond ning tekitati tohutut kahju loodusele, need käisid nii öelda asjaga kaasa.

Möödusid aastakümned.

Mitmekordselt kiirenes rahvaarvu kasv ja linnastumine.

Samal ajal täiustati ka keemilisi, desinfitseerivaid ja antibiootilise toimega vahendeid, loodi ja suruti peale Elu loogika seisukohast absurdseid ohtlike kemikaalidega desinfitseerimis- ja puhastusstandardeid; BÜROKRATISEERUS JA KORRUMPEERUS PUHASTUSTEGEVUS ISE.

Suurimaks probleemiks sai arusaamine sellest, et tuleb välja, et tohutu, ajalooliselt rikas mikroobide maailm on võimeline tõhusalt vastu seisma keemiliste ja biotsiidsete PUHASTUSTE agressiivsele toimele ning on võimeline enda säilimiseks muutuma, seda protsessi hakati nimetama resistentsuseks – vastuseisuks, mutatsiooniks.

Mida ägedamalt püüdis inimkond valimatult tappa kõik elusolev, seda täiuslikumaks muutusid mutatsioonid. Selline lähenemine tekitas mikroobseid ja viiruslikke koletisi, juba 20. sajandil hakkasid pandeemiad esinema üha sagedamini, iga 8-12 aasta tagant!

Tiheasustuses paiskuvad kõik inimeste nakatumise ohud avalikesse kohtadesse, kus inimeste väikeses mahus sagedane segunemine viib kohese nakatumiseni patogeenide ja viiruste tõttu ning selle nakkuse edasikandumiseni inimeselt inimesele – seda nähtust hakati nimetama PANDEEMIAKS!

TSITEERIDES KLASSIKUID – KÕIGE PAREM SÕDA ON SELLINE, KUHU KEEGI KOHALE EI ILMUNUD! KUI ÖELDA SEDA MIKROOBIMAALMA KOHTA, SIIS PARIM RAVI ON SEE, MIDA EI LÄINUDKI TARVIS!

Teadlased-mikrobioloogid on ammu välja pakkunud idee saavutada siseruumides tasakaalustatud mikroobikooslust nagu seda esineb looduses, kus igal mikroorganismil on oma roll ja tähtsus ning nad kõik koos toetavad kõiki elusolendeid ja reguleerivad ise olulisemaid ellujäämis- ja terviseprotsesse, kuid see on pikka aega jäänud vaid teoreetiliseks unistuseks, seda pole praktikas tehtud.

Aastatel 2005–2010 tehti katse luua täiesti uued pesemis- ja desinfitseerimisvahendid, kus KOOS PESUAINEGA on kasutusel KASULIKUID MIKROORGANISMID.

See pani aluse UUTE TEHNOLOOGIATE praktikas kasutamisele

Tehnoloogiad, kus puhastamine ei kahjusta pindasid, vaid kasulike bakterite kooslused suruvad mikrobioomi alla, normaliseerides seda pikka aega ning hoides kasulikku puhtust.

ELUSA PUHASTUSVAHENDI kasutamine võimaldas põhjalikult muuta puhastus- ja nakkustõrjeprotsessi ja ka oluliselt vähendada sellise töö maksumust. Loodus ise hakkas inimeste tervendamise nimel tööle!

Järgnevatel aastatel tehti tohutu töö tõendusmaterjali kogumisel ja praktilises töös, et leida kinnitust tehnoloogia ohutusele ja tõhususele, saavutada majandustulemusi ning saada kogemust rahvusvahelises mastaabis rakendamisel.

Paljud juhtivad ülikoolid ja haiglad on välja töötanud kasulike mikroorganismide kasutamise tehnoloogia ning kinnitanud selle absoluutset perspektiivikust ohutu mikrobioomi hoidmise kasutamisel ja selle põhjapanevat olulisust haigete tervenemise jaoks.

2020. aasta pandeemia saabumisel õnnestus meil mitmekordselt suurendada probiootiliste puhastusvahendite tootmist ning me suudame seda arengut jätkata vajalike mahtudeni edaspidi.

Tänasel päeval saame kindlustundega pakkuda kasutamiseks meie tehnoloogiat, mis võimaldab ruumi puhastada ja luua ohutu mikrobioom, mis murranguliselt toob muutust kogu maailmas ägeneva pandeemia olukorrale ja kingib inimkonnale tõelist puhtust ja mikrobioloogilist ohutust, hoiab tuhandeid elusid.

Organisatsioon või riik, kes on arukas ning näitab välja poliitilist tahet, lahendab üleüldise nakatumise probleemi esimesena ning saavutab tänapäevases maailmas tohutud majanduslikud ja strateegilised eelised.

Valeri Stopkin

Probiootilise puhastuse spetsialist

Hingamine on elu alus (Airbiotic24)
Poleerimine – puhas sära silmades!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria