Probio Group OÜ

Asutatud 23.03.2023 , Probio Group OÜ on kiiresti kasvav ettevõte, mis on spetsialiseerunud probiootiliste toodete tootmisele, hulgimüügile ja ka impordile Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Me varustame suurimaid apteeke, haiglaid ja tööstusi kvaliteetsete ning uuenduslike koristus- ja hügieenitarvetega.

Oleme tunnustatud partner suurettevõtetele, pakkudes neile usaldusväärseid lahendusi töökeskkonna heaolu suurendamiseks.

Probio Group OÜ on välja töötatud 15+ aastase kogemuse baasil ning loonud unikaalseid lahendusi rahvusvaheliselt.

Ootame teid meiega koostööd tegema!

Miks alustada meiega koostööd?

Impordime ja esindame vaid kõrge kvaliteediga tunnustatud tooteid, mida oleme ka ise eelnevalt testinud. 

Tegutseme igapäevaselt, et kõik klientide mured ja küsimused saaksid võimalikult kiired vastused. Oleme teenindanud üle 80 000 kliendi ning tagasiside on alati olnud positiivne. 

Kontrollime oma toodete pabereid ja sertifikaate korralikult ning kinnitame alati toote turule sobivuse enne kauba müüki paiskamist. Omame pikaldast kogemust meditsiini-, puhastus-, kosmeetika- ja teiste toodete importimisel/tootmisel ning hoiame end pidevalt kursis muutuva seadlusandlusega.

Vajadusel abistame oma edasimüüjaid, partnereid reklaammaterjalidega ning oleme abiks seadmete kasutamisel tekkivate küsimuste lahendamisel. 

Pakume partneritele ka abi tehniliste liidestuste teostamisel kas POS süsteemidega või API kaudu.

Kui sul on küsimusi toodete edasimüügi osas või soovid hakata meie tarnijaks/partneriks siis kirjuta meile info@probiootiline.ee ning vastame peagi.

Karjäär

Kui tunned huvi töökoha vastu Probio Group OÜ-s siis edasta oma soov koos CV-ga aadressile info@probiootiline.ee.

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria