Vahune kergus

Väljas on imeline suvi.

Päike, õhk ja vesi on just need, mis kingitusena meie keha, meelt ja hinge kosutavad!

Ebatavalise kevade järgi on iga õues veedetud hetk väga oluline. Vajame kosutust!

Loodetavasti on ka tekkinud taipamine kui olulised me oleme iseendale ja mismoodi see igapäevaelus ikka meeles püsib. Lisaks säravale suvele ja vabale hingamisele on ikka hea ka kasutada efektiivseid ja puhtaid hügieenitooteid ning kehahooldusvahendeid!

Maailm pakub meile iga päev aina uusi väljakutseid ja igasugune tasakaal on järjest olulisem. Mida helgem ja kergem on meie olemine, seda arukamaid ja südametarkusest tehtud otsuseid oskame vastu võtta.

Pro&Biol on probiootiliste toodete valikus väga erilisi käte- ja kehahooldusvahendeid ning hügieenitarbeid! Kõiki on võimalik väga mugavalt tellida omale sobivasse pakiautomaati üle Eesti.

Kõik Pro&Bio© toodetes kasutatavad probiootikumid on rahvusvaheliselt tunnustatud kasulikena ja sobilikena. Tooted on kas lõhnatud või kerge lõhnaga ning säilitavad naha loomuliku niiskuse ja pehmuse.

Probiootikumid ja nende tooted sobivad kasutamiseks iga päev.

Kehahooldustooted hoiavad ja toidavad nahka noorusliku ja tervena, lisaks sisaldavad vananemisvastast efekti!

PRO & BIO Life uus tootesari on sobilik ka allergikutele ja mis tahes tundlikele inimestele.

Sarja elukeskkonna tervendajas ja innovaatilises õhupuhastajas AIRBIOTIC24 sisalduvad probiootilised bakterid tasakaalustavad kodust mikrofloorat ja hoiavad ära halbade bakterite tekke kuni 100 tundi.

Tooteid võib kasutada ebameeldivate lõhnade kõrvaldajana ning õhuvärskendajana (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnad).

probiootikumid-puhas-elu

Pärast päikesekuuma või tubaste ilmadega on eriti mõnus lasta end hellitada PIP vannivahuses vees. Leebetoimeline probiootikumidega rikastatud vannivaht on mõeldud optimaalseks ning efektiivseks kehahoolduseks.

Toode on värskendava ja kaitsva toimega. Puhastab tõhusalt nahka ning parandab keha pikaajalist hügieeni.

Leia kergusega mistahes sobilik Pro&Bio© toode!

Ole enda jaoks olemas!

Vali teadlikult tänast ja homset toetavad hooldus –ja hoolitsusvahendid. Elu ei paku meile garantiisid- need loome endale mõtte- ja teopuhtusega ise.

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!


Tänulik, et on nõud, mida pesta!
Puhas sära silmades!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria