Põrand on elamise aluspind!

Milline põrandapuhastusvahend on parim?

Paljud asjad on nii elementaarsed, et nendele ei mõtlegi. Need lihtsalt on.

Väga suures mahus on meie elus põrandaid. Mistahes siseruumi astume, siis ikka põranda peale.

Avalike põrandaid kasutame me üldjuhul jalanõusid kandes ja ei mõtle, et mis ja kuidas seda puhastatud on. Kõikvõimalikud võimlemisruumid, lasteruumid ja isiklikud ruumid on aga hoopis teine asi.

Julgen väita, et nii või teisiti oleme põrandate puhastamist alahinnanud ja ennast ülehinnanud!

Tegelikult on meile kõigile selleks puhuks koolitust vaja või vähemalt meeldetuletust! Igapäevaselt lihtsalt ei teadvusta endale, mis seal põrandal tegelikult on!

Udupeente tolmuimejate ajastul oleme nende võluväest natuke pimestatud. Tolmuimeja on hea ja vajalik abivahend kuid tema töötulemus pole nö lõplik.

Põrandaid on vaja pesta ka!

Tunnistan, et olen seda teemat vältinud. Väga mugav on lihtsalt kas siis tolmuimejaga või niiske mopiga põrand üle libistada ja unustada.

Mis siis seal põrandal on? Eks ikka tavalised asjad.

Õuest tulnu, mis kandub nii või teisiti esikust kaugemale, mis maha kukub, mis jalanõudega või paljaste jalgadega saab kinni astutud, tolm, juuksekarvad, tavaline sodi ning see hakkab oma elu elama. Kogu saastatus lihtsalt ei tule kerge pesuga põrandalt lahti.

Põranda küljes olev mustus on väga kaval. Olgu me nii puhtad inimesed kui tahes.

Koristamisega ei tasu hulluks minna, aga mõned olulised asjad on vaja endale teadvustada.

Üks on see, et põrand vajab põhjalikumat pesemist ja ka kuivatamist.

Probiootiline põrandapuhastusvahend.

Pro&Bio© toodete varasalves on tõhus probiootilisi baktereid sisaldav puhastusvahend igat tüüpi pinnakattematerjalidele, põrandate sh ka õlitatud ja vahatatud põrandapindade igapäevahoolduseks.

Toode on ökoloogiline ja allergiavaba ning ohutu nii inimestele kui loomadele.

Kasutatuna biolagunev ja loob tervist toetava mikroflooraga elukeskkonna.

Lisaks alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus.

Pärast puhastamist säilib bakterite kasulik järelmõju mustuse ja ebameeldivate lõhnade vastu vähemalt kolm ööpäeva.

Tänu toote kasutamisele väheneb haigustekitavate bakterite arvukus. Kodusel põrandal mängivad lapsed või pikutame vahel ka ise ning seetõttu on kauakestev puhtus väga oluline.

põrandapesuvahend

Lemmikloomadega koos elamisel on põhjalik põrandapuhastus veel kordi vajalikum. Probiootiline põrandapuhastusvahend on selleks puhuks efektiivne ja turvaline toode!

Oleme jõudnud läbi aastatuhandete just sellise elustiili ja selliste kodudeni nagu meil praegu on.

Igapäevane hoolitsus kõige selle eest on paraku üks elu osa. Aja ja energia kokkuhoiuks ja headeks tulemusteks on olemas supertoimega abivahendid.

Pro&Bio© tooted on sisuliselt ainsad puhastusvahendid maailmas, mis suudavad kõrvaldada mikrobioloogilised ohud ka nendelt pindadelt, mida vahetult puhastatud pole, sest originaalse puhastustoote põhialuseks on nn head bakterid, mis levivad järjest suurematele pindadele, tagades sel moel nn iseeneslikult leviva puhastustoime teatud aja jooksul.

Vaatame suuremat pilti ja ennast selles. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Probiootiline tehnoloogia ägeneva pandeemia ajal.
Pesuruumid on nüüd püsivalt puhtad!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria