Inimesed on ilusad ja head

Inimesed on ilusad ja head

Keskendused endale siin ja praegu on igaüks indiviidina imeline. Iga inimene on huvitav oma väga spetsiifiliste oskuste, tunnetuste ja andekuse poolest. Ja isegi need, kes arvavad, et pole. Praegune aeg on vapustavalt aus ja toob välja just igaühe võimed, suhtumise valikute tegemise julguse. Valikute just selles osas, et kas lähen jooksuga kaasa või valin oma tempo elu ja hirmudega toime tulemiseks. Valin usu endasse ja oma väesse. Praegu räägime peamiselt tervisest, aga tervis on inimese terviklikkuse üks komponent mõtete, tunnete, elukorralduse ja töö kõrval. Päriselt enam ei saa elada vanamoodi! Maailm on nii palju arenenud ja inimesel tuleb selles arengus ellujäämiseks elada oma elu. Igapäev tuleb meedia vahendusel nii palju müra ja infot. Leia üles oma filter. Usalda enda sisemist tarkust!
Minu jaoks on kolm reeglit. Kõigepealt see, et puhast tõde pole. Iga inimene, tema lugu ja põhjused ja kogu kupatusest tulenev kogemus on ainulaadne. Võta selles ainult see osa, mis sinuga resoneerub. Teine on see, et me tohime tunda kõiki neid tundeid, mida tunneme. Ja kolmas see, et nendesse ei saa kinni jääda. Aga siiski ainult endale sobivas tempos.
Me sünnime siia maailma kõik väga erilistena. Ja oleme kõik võrdselt tähtsad. St igaüks tähtis iseendale. Ainult see loeb. Seega oled sina kõige tähtsam inimene iseenda jaoks. Mitte su lapsed ega su mees/naine ega sugulased. Sina ise oled enda jaoks kõige olulisem. Ainult nii oleme tugevad ja tasakaalus. Me vastutame ainult iseenda ja oma alaealiste laste eest. Kui nad saavad täiskasvanuks, siis enam ei vastuta. Ei tohigi. Kõik ülejäänud täiskasvanud meie elus peavad vastutama enda eest ise. Seega on sinu kõige püham ülesanne siin elus elada heas tundes. Hea tunne on kõrgem sagedus on armastus, lahkus, tänulikkus, ausus. Kõrgem sagedus asub kõrgemal. Haigused, mured, viha, kadedus, vaesusteadvus on madalad sageduses ja see pärast on vaja nendest lahti lasta. Need lahustada. Kui me küsime abi siis on vaja ennast hästi tunda. Olla tänulik selle eest, mis on ja paluda, soovida ja teha taotlus vee parema jaoks. Jaatavas vormis ja olevikus. Aitäh et mul on! Siis see manifesteerub. Võib-olla alati mitte kohe. See oleneb kui kiiresti me õpime. St päriselt vastu võtame. Usume , et me oleme rohkemat kui füüsiline keha.

Seega täna, kui Eestis on välja kuulutatud eriolukord, on see eriolukord just igaühe enda jaoks. Vaatame oma elu üle. Kõik väärtused, soovid ja teeme seda iseenda pärast. Liigume rohkem jalgsi ja õues. Oleme osa loodusest ja saame ka praegu sealt tuge. Eestis kasvavad imelised väekad taimed ja marjad. Puhtad vitamiiniallikad! Märkame, mida sööme! Kui palju keha tegelikult saab ja omastab vajalike toitained? Eesti turul on mitmeid väga häid toidulisandeid. Tugevdame oma immuunsust pre-ja probiootikumidega. Teadlased on suutnud tõestada, et need on kehale väga vajalikud. Hoiame puhtama enda ja oma kodu. Kasutame võimalikult palju ökoloogilisi ja looduslike abivahendeid. Pro&Bio© probiootilised puhastusvahendid on professionaalsed abilised. Usume, et igaüks meie hulgast on julge ja väekas ja ei lase endaga manipuleerida. Inimeseks olemise teekond on protsess. Naudime seda tõusude ja mõõnadega ja eksimistega. Tohime seda. Tohime vahel olla ka lihtsalt niisama vaikuses. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Kas teadsid, et liigse desinfitseerimise puhul muutuvad halvad bakterid tugevamaks!
Puhas pesu annab tiivad!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria