Seebivahune tervis

Seebiga või seebita?

Mis selle käte pesemisega siis on?

Ja vastus on, et mõlemad variandid on õiged. Iga asi on omal kohal ja õigel ajal!

Tõesti ei pea kõikide kätepesu kordade puhul seepi või muud vahendit kasutama.

Oluline ongi teadlikkus, et mida ja millal siis kasutada. Siin on vajalik oma tunnetus ja tükike tervet mõistust.

Kas desinfitseerimine on sama mis seebiga pesemine?

Noo see on nii ja naa! Oleneb vahendist. Oleneb olukorrast.

Kui vesi ja seep on käepärast, siis neid tulebki kasutada. Pesta tuleb käsi korralikult. Sõrmede vahed, käepealsed ja randmepiirkond on samuti käe osad.

Lihtsalt sõrmeotste vette kastmisest ei piisa.

Päriselt!

Hea valik on alati loomuliku elukeskkonda toetav ja naha tervist hoidev toode! Seebid on üldjuhul kas tahked või vedelad.

õlemil on omad eelised. Kui ühte seepi kasutab rohkem kui üks inimene, siis on vedelseep üldjuhul parem lahendus.

käteseep-vahune-kergus

Uus PRO & BIO Life sarja probiootiline vedel käteseep.

Käteseebil on tõhus puhastustoime ja see pakub nahale pikaajalist kaitset. Aitab vähendada nahaärritusi, ketendust ning vabaneda ka küüneseenest.

Seep eemaldab kiiresti ja tõhusalt kogu mustuse. Toode sisaldab niisutavaid ja pehmendavaid aineid, mis säilitavad naha loomuliku niiskuse, pehmuse ning pH.

Probiootilised bakterid annavad kätele pesemise käigus kasulikku mikrofloorat juurde ja patogeenide võimalused ohtlikult mõjule pääseda vähenevad suurusjärgu võrra.

Samas ei kao nad nahalt täielikult ning see on ka vajalik, et organismil säiliks nende suhtes äratundmine ja kaitsevõime. Käteseep on sügavpuhastava toimega ja jätab naha mõnusalt pehmeks ja värskeks. Toode on mugavalt kasutatava dosaatoriga pudelis.

Mida enam me kasutame naturaalseid ja nahasõbralike toodeid, seda enam säilib ja taastub keha loomulik tasakaal ning meie üldine tervis.

Vähenevad ja kaovad kõikvõimalikud allergiad.

Inimese organismi isetervenemisvõime on väga võimas!

Probiootiliste tootete kasutamine on üks viis tulla taas endale lähemale. Lisaks on probiootilised tooted väga efektiivsed ja jätkusuutlikud luues pikaajalise ning eluterve keskkonna kodus ja tööl.

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!Probiootiline ehedus
Mees kui jumalus!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria