Airbiotic24 – Siis kui kopsud naeratavad

Värsket ja puhast viirusevaba õhku oleme hakanud hindama just viimasel ajal. Kõik selle kevade katsumused on kokkuvõttes õpetanud meid enese eest rohkem hoolt kandma.

Kui pole tervist, siis pole midagi!

Kodukontorites töötatud aeg ja see kui terve pere on 24/7 kodus pani kindlasti sisse hingatava õhu kvaliteedi proovile.

Tubastes tingimustes saame õhku puhtamaks ja värskemaks erinevate niisutajate ja värskendajatega. Looduslikud ja naturaalsed väljundid on tervist hindavale inimese jaoks esimene ja esmane valik!

Pro&Bio© hitt-toode AIRBIOTIC24

Uusim lahendus parima puhtuse hoidmiseks mistahes sisekeskkonnas.

Lisaks õhu värskendamisele desinfitseerib ka kõik Sinu kodu ruumid!

Probiootiline AIRBIOTIC24 on naturaalne ja keskkonnasäästlik.

Toode eemaldab mustuse, ebameeldivad lõhnad, kahjulikud bakterid, tolmu, allergeenid ja vähendab staatilise mustuse kogunemist ning viirusnakkustesse haigestumise riski.

Voodi- ja tolmulestade arvukus väheneb vaid kahe nädalaga 5 korda.

AIRBIOTIC:

• võitleb tõhusalt nakkuste, viiruste ja halbade bakteritega, kaitseb ruumi mistahes viiruste rünnaku eest ning säästab organismi haigustekitajatega võitlemisest. Kuna pidevat vajadust viirustega võitlemiseks pole enam, immuunsüsteem taastub ja tugevneb.
• likvideerib allergiate ohud: vaid kahe nädalaga väheneb voodi- ja tolmulestade arvukus viis korda, tänu millele väheneb allergia- ja astmahoogude tõenäosus 80%;
• teeb kahjutuks voodis ja vaipadel olevad tolmulestad, mis samuti tekitavad allergilisi reaktsioone: nahk on punane ja ärritatud, lõheneb, koorub ning kiheleb ebameeldivalt, nina jookseb vett, silmadest tulvab pisarate vool ning aevastamine ei taha lõppeda;
• lisaks loomalõhnade kadumisele eemaldab muud ruumis olevad ebameeldivaid lõhnad – wc, toidu, tubaka, prügi, kanalisatsiooni, remondist;
• loob ruumi terve ja puhta elukeskkonna;
• on tõeliselt lahe uus pereliige sinu kodus!

Kõik probiootilised tooted on tervist toetavad ja keskkonnasõbralikud.

Uus innovatiivne AIRBIOTIC24 loob koju ja tööle meeldiva puhta ja loomuliku õhustiku. Seade on väike ja töötab vaikselt ning sobib igasse ruumi. Loo enda ümber värskus lihtsalt, kergelt ja mugavalt!

airbiotic24 puhtus sinu kodus

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!


Probiootiline puhastus… ja Sinu soovid täituvad!
Sanitaarruumide Puhastaja: Pesuruumid on nüüd püsivalt puhtad!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria