Probiootiline mikrofloorat taastav aerosool -puhtaks kõik nähtamatu!

Te ju teate seda mõnusat suurpuhastuse lõhna, kui toas tundub kõik värske ja mõnus – seda teeb probiootiline mikrofloorat taastav aerosool.

Tegelikult peaksid meie siseruumid kogu aeg värskelt ja meeldivalt loomuliku mikrofloora järgi lõhnama ilma mingit spetsiaalset õhuvärskendajat kasutamata.

Õhu sh ka siseruumide õhu mikrofloora sõltub aastaaegadest, temperatuurist ja ruumis viibivate inimeste ja loomade kehade sanitaarsest seisundist. On loomulik, et õhus hõljuvatel tolmukübemetel ja ka veepiiskadel leidub alati mitmesuguseid mikroorganisme, samuti meie riietel, kehadel jne.

Hommikuks on öö jooksul voodisse tekkinud oma elukeskkond.

Õhutamine ja riiete liigutamine on hea ning vajalik, ent pole alati piisavas mahus võimalik.

Samuti tekib küsimus lemmikloomade hügieeni kohta.

Nendega koos elades levib õhu ja tekstiili kaudu pidevalt loomseid ja looma karvadega kaasnevaid saasteid. Sellest võib omakorda tekkida allergia või lihtsalt palju õhus lendlevat tolmu.

Eriti praegusel ajal, mil viirus ohustamas nõrgema immuunsusega inimesi, on enda kaitsmine ülioluline.

On aeg endale teadvustada, et meie ümber on igapäevaselt palju nähtamatut müra, mis vähemal või rohkemal moel ka koju kaasa tuleb.

Patogeensed bakterid satuvad meie koju väljastpoolt – me toome neid õuest kaasa oma kingade, riiete, kottide ja kinnastega.

Patogeenid on mitmesugused mikroorganismid, mille hulka kuuluvad seened, viirused, samuti spetsiifilised valgud nagu prioonid, mis võivad põhjustada teiste elusolendite patoloogilisi seisundeid.

Tegelikult pole midagi hullu.

See kõik käib elu juurde aga peame lihtsalt teadma ja oskama nendega ümber käia.

Pro&Bio© probiootiline mikrofloorat taastav aerosool.

Seda kasutakse õhu tolmulestadest puhastamiseks ning lemmikloomadest tingitud allergiate ennetamiseks.

Tolmulestad toituvad nahaosakestest, mida eraldub iga päev inimeste ja loomade keha küljest.

Lisaks põhjustavad nende väljaheited väga paljudel inimestel allergiat, ilma et nad seda millegagi seostada oskaksid.

Sõltumata inimeste puhtusearmastusest, on tolmulestad ja muud allergeenid kodudes kõikjal, eriti voodites, vaipadel ja istmetel. Antud tootes sisalduvad kasulikud probiootilised bakterid tarbivad tolmulestade väljaheiteid oma toiduks ja vähendavad sellega allergeene.

Probiootilised bakterid vähendavad ka niiskust.

Tänu sellele omadusele muutub voodi elukeskkond tolmulestadele ebasobivaks ja nende paljunemine pidurdub märkimisväärselt.

Kus kasutada?

Probiootiline mikrofloorat taastav aerosool – seda võib pihustada kõikidele tekstiilmaterjalidele:

  • voodilinad,
  • tekid,
  • padjad,
  • kardinad,
  • riietusesemed,
  • vaibad,
  • pehme mööbel.

Ning samuti pehmetele mänguasjadele ja lemmikloomade asemetele.

PIP Probiootilist mikrofloorat taastavat aerosooli võib kasutada ka õhuvärskendajana ebameeldiva lõhna (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnade) kõrvaldajana.

PIP tooted ei hävita mikroorganisme, vaid nendes sisalduvad bakterid suurendavad halbade mikroorganismide hävimiskiirust.

Samas kiirendavad nad ka heade mikroorganismide teket.

Kasutades järjepidevalt probiootilisi tooteid, väheneb mikroobses kommuunis halbade – ning suureneb oluliselt heade – mikroorganismide hulk. Toodete tõhusus põhineb heade mikroorganismide kasutamisel.

Mida enam me pöörame tähelepanu enda igapäevasele olmele ja tervisele, seda tugevam on organism ja erksam kogu vaimne seisund.

Oleme väärt pakkuma endale ja oma perele parimat.

Pro&Bio© ettevõtte eesmärk on teadvustada probiootiliste puhastusvahendite kasulikkust ning muuta seeläbi meie keskkond puhtamaks ja keskkonnasäästlikumaks.

Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Jalasprei – jalgade igapäevane tervis
Terved käed – pehme puudutus!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria