Heaolu loomise lihtsus!

Mis on heolu? Kõige lihtsamalt öeldes vast olukord, kus peale esmavajaduste rahuldamist saame märgata oma seesmeid hüvesid, naudinguid, lihtsust ja kergust. Heaolu on alati aus ja ehe. Kui see nii pole, siis on sellel teine nimi ja ka tähendus. Igapäevaelus on lihtsus ja kergus elukorralduses üks heaolu näitaja. Sinna kuulub kindlasti nö koduteenindus. Kui vähe või palju aega ja energiat läheb koduhooldusele ning jooksvatele tegevustele. Kas teeme selle endale raskeks või oskame kasutada parimaid abilisi? Parim ei pruugi tähendada rahalist hinnangut. Parim on üldjuhul väärtuse loomine. Väärtus on alati rohkem kui mina ja sina. Väärtus on hoolimine, hea tunne, üldine kergus, keskkond ja jätkusuutlikkus. Koduses korralduses kindlasti ka vahendid, mida kasutame.

Pro&Bio© on probiootiliste puhastus- ja hügieenitoodete ainumaaletooja Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Ettevõte tegeleb nii toodete edasimüügi kui ka puhastusteenuste pakkumisega. Samuti suurt valikut hügieeni- ja kehahooldustooteid nii inimestele kui ka loomadele. Pro&Bio© omab laiapõhjalisi ekspertteadmisi probiootilistest toodetest ja nende pikaajalisest säilitamisest. Toodete säilivusaeg on üle 2 aasta ning sealjuures on säilinud aktiivsete mikroobide tase. Tänu kasulikele mikroobidele kaovad pindadelt haigust tekitavad bakterid ning puhtus säilib pikaajaliselt ka pärast toodete kasutamist.

Miks siis ikkagi probiootiline? Sellepärast, et elus on alati parem kui eluta. Maailm on nüüd niipalju arenenud küll, et aru saada, et me ei pea kõike aina tapma. Probiootikumid on head bakterid, mis aitavad nii organismi kui kogu keskkonda hoida loomuliku tervise juures kontrollides kahjulike bakterite kasvu ning nende ülesanne on mikroorganismide kooslust tasakaalustada. Kui inimese keha tervendab ennast, parendab haavad, siis meid ümbritsevas keskkonnas toimub samamoodi. Ükski mikroorganism ei muutu teise mikroorganismi suhtes residentseks. Residentsuse teke on võimalik ainult molekulaarse või keemilise aine suhtes, mis ähvardavad mikroobe. Probiootiline tehnoloogia ei kasuta biotsiidset tegevust ega keemilist ainet, mille ülesandeks on mikroobide hävitamine. See omakorda tähendab, et probiootilist tehnoloogiat võib kasutada aastaid ja on jätkusuutlik ja ohutu. Probiootiliste toodete kasutamine annab väga hea tulemuse!

Lase headel bakteritel töö ära teha! Pro&Bio© puhastus-ja hügieenitooted on nii efektiivsed ja pika toimeajaga, et nende kasutamine teebki igapäevase elukorralduse lihtsaks. Suureneb heaolu ja teadlikkus. Iga teadliku ja julge valikuga loome me oma maailma rohkem väärtus, armastust ja elu! Usaldades ja valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!Nahk on tervise peegel
Värskus puhtast diivanist

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria