Värskus puhtast diivanist

Kui tihti puhastame mööblit või muid tekstiiliga kaetud pindasid? Ega polegi kindlat perioodi ega juhendit. Kõik sõltub kasutustihedusest, teenuse või vahendite kättesaadavusest ja suhtumisest. Samas on see puhastamine väga oluline. Olen jätnud vahel mõnda söögikohta minemata kuna mööblikatted tunduvad võidunud. Võib-olla tundub see liigse norimisena hea toidu kõrval, aga see on oluline. Kodudes me märkame määrdumist rohkem kui ühiskasutatavates kohtades. Siiski ei saa me tavakoristuse ja puhastuse käigus mööblikatteid ja ka madratseid lõpuni korda.

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli sisse hulgaliselt orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ja anorgaanilist mustust. Sagedasti võib see soodustada erinevate allergiate ja hingamisteede raskuste esile kerkimist. Pro&Bio© probiootiline tekstiilipuhastusvahend on tugeva mõjuga ja kasulike probiootiliste bakteritega kontsentreeritud toode. Pärast puhastamist säilib probiootiliste bakterite kasulik järelmõju mustuse ja ebameeldivate lõhnade vastu vähemalt 72 tundi. Tänu toote kasutamisele väheneb haigust tekitavate bakterite arvukus. Tekstiilipuhastusvahendi kasutamine on lihtne – pihusta, lase natuke seista ja hõõru käsna või lapiga.

Kes aga eelistab jätta kogu süvapuhastuse professionaalide kätte, siis Pro&Bio© puhastusteenuseid on võimalik tellida ka koju. Kas siis kevadeti teha suurpuhastus kõikidele pindadele või tellida tekstiili- ja mööblikattete puhastus eraldi. Pro&Bio© ei kasuta oma toodetes ohtlikke kemikaale. Suurpuhastusainetes sisalduvad orgaanilised soolad toimivad mustusesse peamiselt mikroskoopiliste füüsikaliste reaktsioonide abil. Raskemaid valgulisi ja rasvaseid määrdumisi aitavad lagundada bioensüümid. Tekstiilkangaga mööbli süvapesu toimub kliendi juures kodus. Kuigi pehme mööbli puhastamise käigus uhutakse diivanist läbi mitmeid liitreid vett, jääb puhastatud pind protsessi lõpus vaid kergelt niiske. Siiski peaks laskma pehmel mööblil pärast süvapuhastust vähemalt 10 – 12 tundi kuivada enne kui hakata seda uuesti kasutama.

Probiootilist tekstiilipuhastusvahendit on lihtne ja meeldiv kasutada ka riidega kaetud autoistmete puhastamiseks. Autos oleme küll pigem pealisriietega, kuid seda rohkem toimib määrdumine. Samamoodi on oluline puhas lõhn ja üldine värskus. Probiootilised puhastuvahendid kaotavad ka ebameeldiva lõhna ja selle algallika. Tihti on autos lemmikloomad ja nendega seonduv määrdumine. Probiootilised puhastusvahendid on nii inimese kui loomasõbralikud.

Voodid, diivanid ja tugitoolid on meile igapäevaseks harjumuslikuks taustaks ja kuigi sealt ei paista niipalju kasutusjärgi kui kappidelt, laudadelt või põrandalt, on elementaarne seda osa meie kodust puhastada. Nii nagu me vajame teadlikult värsket õhku, vajame ka värskusest hingavat kodu ja autot ja tööruume. Meie tervist mõjutab kõik mis ümberringi on ja mis toimub. Inimene on tervik. Nii vaimne ja füüsiline keha kui ka keskkond, kodu ja töö. Mida varem võtame selle omaks, seda tervemad ja õnnelikumad oleme. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Vaata ka erinevaid tehtud töid

Heaolu loomise lihtsus!
Tartu Ülikooli uuring tõestas: probiootilised puhastusvahendid võitlevad efektiivselt viiruste vastu!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria