Nahk on tervise peegel

Nahk on inimese kõige suurem organ.

Nahk on nagu turvatöötaja. Tal on kaitsev ja rahustav funktsioon. Kui meie organismis toimuvad kõrvalekalded, siis suures osas on see näha kohe naha pinnalt.

Ärritused, lahustamata emotsioonid, mittesobilik toit, vitamiinipuudus – kõik see peegeldub jumes ja nahastruktuuris. Kõige pealmine nahakiht uueneb umbes kuu aja tagant aga tegelikult peale magamist ja pesemist tuleb naha pinnalt see kõige õhem ja peaaegu nähtamatu kiht maha koos rasu ja olmetolmuga igal hommikul.

Kui me kukume, kriimustame või saame muid nahakahjustusi, siis terve ja tasakaalus organism hakkab ennast kohe ise tervendama ja peagi haavad paranevad.

Mida saame oma naha heaks teha?

Mõttetasandil on vajalik olla oma emotsioonidega rahuajal, seespidiselt pakkuda kehale vitamiinirikast toitu ja mineraale, vett ning füüsilisel tasandil toita ja kaitsta nahka hooldustoodetega.

Lisaks turgutada nahka talvekülma aeg ja rahustada suvel kuuma päikse toimest. Klassikaliselt eristatakse nelja nahatüüpi – normaalne, kuiv, rasune ja kombineeritud!

Tegelikult oleme aga kõik erinevad ja nahk muutub, uueneb ja reageerib meie elustiilile. Seega kuula oma sisetunnet! Lõhnatu või vähese lõhnaga ja naturaalne nahatoide on aga alati parim!

Geelid, niisutajad, kreemid, seerumid, ööks, päevaks, kehale, näole, jalgadele – valik on rikkalik!

probiootiline kehakreem

Probiootiline kehakreem.

Kreem on võrreldes teiste peale määritavate toodetega üldjuhul koostiselt tummisem ja sisult toitvam ja jätab nahale kerge kaitse. Pehme ja mõnus, toitev ja rahustav on parima kreemi omadused mistahes kehaosale!

Sellest lähtuvalt on täna tutvustamisel Uus toode Chrisalt-Nordi varasalvest!

PRO & BIO Life sarja probiootiline kehakreem on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks nii naistele kui ka meestele sõltumata nahatüüpist. Kreem ei sisalda kunstlikke värvi- ja lõhnaaineid ega parabeene.

Toote rikkalik koostis hoiab naha terve, värske ja nooruslikuna. Kuumadel suvepäevadel rahustab päikesepõletuse poolt põhjustatud ärritusi ja kaitseb nahka kuivuse eest.

Probiootiline kehakreem pehmendab ja tervendab karedaid piikrondi küünarnukkidel ning ennetab ja leevendab kortsude tekkimist mis tahes piirkonnas. Kreem on põletikuvastase toimega ja kaitseb nahka väliste stressorite eest. Probiootilise kehakreemi kasutamine loob heaolutunde nii kehale kui meelele!

Nagu kõik probiootilised tooted on ka kehakreem naturaalne, ökoloogiline ja toetab meie tervet elu keskkonda. Head bakterid kaitsevad, toimetavad ja hoolitsevad igapäevaselt meie naha eest parimal moel. Probiootilised hügieenitooted on loodud endast hoolivale inimesele igapäevaseks kasutamiseks.

Tooted on lihtsad ja efektiivsed.

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!Kanalisatsioon ainult heade üllatustega!
Heaolu loomise lihtsus!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria