Uus ja mugav võimalus nüüd omal jalal!

Maailm on poole aastaga väga palju muutunud? Või on muutunud meie suhtumine?

Just!

Samas on ju täiesti normaalne, et me enda eest hoolt kanname. Meie enesehoolitsuse intervall on läinud kordades tihedamaks kui see üldse kunagi varem on olnud.

Jaa, eks mõni läheb ka liiale ja nii mõnigi peab kasutatavad vahendid kriitilise pilguga üle vaatama.

Oleme nii suures mängus praegu esimest korda. Ent inimene õpib ja see on hea omadus.

Mis on see, mis ise püsti seisab ja on väga vajalik igas kodus ja kontoris?

Pro&Bio© kontaktivaba dispenser!

Dispenser on teisiti öeldes iseseisev desinfitseerimisvahedi dosaator. Dispenser on valikus esmaostu korral kas koos 5 liitrise kätegeeliga või liitrise kätegeeliga.

Uus dispenser ei vaja puudutamist vaid reageerib reguleeritud doosiga mõne sentimeetri kauguselt. Dispenseris olev probiootiline kätegeel on pehmetoimeline ja tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse.

Geeli 70%-line alkoholi sisaldus on kombineeritud probiootiliste bakteritega. Peale puhastamist alkohol lendub. Naha niiskuse mõjul kasulikud probiootilised bakterid paljunevad, katavad käenaha ja loovad sellele tervisliku mikrofloora.

dispenser puhtad käed

Geel hooldab, niisutab ja värskendab nahka. Käed muutuvad meeldivalt pehmeks ja püsivad tervena.

Ise oma jala peal püsti seisev dispenser võtab vähe ruumi ja on kergesti liigutatav sobivasse kohta. Ideaalne suuremate sündmuste puhul, seminaridel, koosolekutel ja muudel olulistel kogunemistel.

Toode on mõeldud nii koju kui kontorisse ja valmis kohe kasutamiseks ilma, et peaks kuhugi seina auku puurima hakkama. Peale esmakoguse ära kasutamist on võimalik kätegeeli juurde soetada ja dispenserit mugavalt ja muretult täita.

Saadaval on ka käteseebi kaunikujulised lauale asetatavad uued automaatsed dispensereid!

Tooted on parima hinna ja kvaliteedi suhtega ja saadaval meie e-poes https://varu.probiootiline.ee/pood/

Inimestena loome maailma enda jätkusuutliku heaolu nimel hoides puhtana looduse, tervena iseenda ja oma lähedased. Kasutades mistahes probiootilisi ja nahasõbralike tooteid toetad tervet elukeskkonda ja avardad maailmavaadet sõbralikul moel.

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!


Jalgade igapäevane tervis

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria