Jalgade igapäevane tervis

On kuum ilm või oled olnud pika päeva kinniste jalanõudega ja siis võtad need jalast. Pauhh paiskub ninna kõik see vaoshoitud pahmakas umbset jalahigist lõhna. Oleneb muidugi jalanõu materjali naturaalsusest ka, aga nii vähema kui rohkema puhul on see ebameeldiv. Pole vahet kas võtad ära sokid või mitte, see kõik lõppeb alles peale põhjaliku pesu. Jalanõude puhul ei aita seegi. Meie heitlik ilm kahjustab neid nii või teisiti. Sagedasti jalanõud lihtsalt vettivad läbi või teises äärmuses kuumavad liigselt.

Nüüd on Pro&Bio© toonud turule uue ja efektiivse PRO&BIO Life probiootilise jalasprei! Tootes olevad probiootilised bakterid taastavad ja tasakaalustavad jalgade mikrofloorat. Jalasprei kasutamine aitab ennetada ja ära hoida tekkivad seenhaiguseid, vähendab jalgade higistamist ja eemaldab higilõhna. Toode stimuleerib jalgade verevarustust ning pakub leevendust väsinud jalgadele. Probiootiline jalasprei on ökoloogiline ja allergiavaba.
Arvatakse, et higi on peamine ebameeldivate lõhnade põhjustaja. Lõhnu tekitavad aga hoopis bakterid, mis jalatsites soojuse ja niiskuse tõttu paljunevad. Bakterid ründavad higimolekule, lagundavad neid ja tekitavad halba lõhna. Lisaks jalgade mikrofloora taastamisele ja värskendamisele eemaldab jalasprei ebameeldiva lõhna ka jalanõudest!

Kasuta uut probiootilist jalaspreid kui soovid:
• vähendada jalgade higistamist;
• ära hoida jalaseenhaigust;
• tasakaalustada jalgade mikrofloorat;
• hoida jalad puhtana ja värskena;
• hoida oma jalgade üldist tervist;
• lahustada ebameeldivad lõhnad jalgadelt ja jalanõudest

Keha on inimese heaolu tempel. Jalad mõjutavad absoluutselt igat tehtavat sammu. Sobivad ja mugavad jalanõud on jalgade tervise aluseks. Lisaks on oluline teadlikult hoiduda liigse higistamise eest. Valides võimalikult palju naturaalsest materjalist sokke ja selliseid jalanõusid, mis lasevad jalgadel hingata, oled juba teinud enda heaks palju. Kasutades probiootilist jalaspreid väheneb ebameeldivat lõhna põhjustavate seente ja bakterite kasv ja neil pole lootustki. On väga oluline hoida ennast igal tasandil. Iga tervena elatud hetk meie elus on kullaväärtusega.
Probiootilised tooted on naturaalsed, allergiavabad ja parimad toetajad tööl, kodus ja isiklike hügieenivahenditena. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Uus ja mugav võimalus nüüd omal jalal!
Miks peaks kasutama kõikides üldkasutatavates ruumides, asutustes ja kontorites looduslikke ja probiootilisi puhastusvahendeid?

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria