Kliendi tagasiside teeb rõõmu!

Rõõm on suur kui meie tööd ja tegemised jõuavad päriselt inimeste igapäeva ellu!

Kliendi tagasiside

Kohtusin Probio Group OÜ esindajatega Mustamäe keskuses toodete esitlusel.

Olen probiootilistest bakteritest varasemalt lugenud ja bakterite teemaga kokku puutunud tervislikku toitumist propageerides. Esitlus äratas minu tähelepanu! Olin meeldivalt üllatunud, et lõpuks on turule tuldud puhastusvahenditega, mis ei hävita valimatult kõiki baktereid, vaid kasulikud bakterid jäävad alles.

Seetõttu ei olnud vaja mind ka pikalt veenda ning ostsin alustuseks pihusti Airbiotic24 ja universaalse puhastusvahendi.

Oma koduse keskkonna parandamiseks kasutamegi nüüd Airbiotic24 ja universaalset puhastusvahendit. Teatavasti on linnakeskkonnas ja korterites vaid 30% meile vajalikest looduslikest bakteritest.

See omakorda tekitab inimestel erinevaid tervisehäireid, eelkõige allergiat.

Seetõttu kasutame parema keskkonna loomiseks Airbiotic24 pihustit ja aegajalt pihustame lisaks universaalset puhastusvahendit.
Taoline keskkonna loomine on oluliselt vähendanud abikaasal allergilisi reaktsioone.

Mina kasutasin igapäevaselt silmatilku. Peale ca 10 päevast probiootiliste toodete kasutamist langes ära vajadus silmatilku kasutada.

Lisaks oleme ostnud probiootilist kätepesuseepi ja probiootilist desinfitseerimisvahendit.

Inimese nahk (sh. käte nahk) on kaetud meid kaitsva bakterite kihiga. Intensiivselt puhastavaid seepe või tavalisi desinfitseerimisvahendeid kasutades lõhume ära käsi kaitsva bakterite kihi.

Veelgi enam tavalise desinfitseerimisvahendi lahus imendub käte naha kaudu meie organismi. Seetõttu tuleb näiteks ka nõusid pesta kinnastega, et vältida nõudepesuvahendi sattumist meie organismi.

Probiootiline kätepesuseep ja desinfitseerimise vahend jätavad aga käte pinnale bakterite kaitsva kihi ega saasta meie keha.

Soovitan probiootilisi tooteid kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja tahavad elada võimalikult looduslähedases keskkonnas.

kliendi tagasiside

Täname tagasiside eest!

AIRBIOTIC24 on uusim lahendus puhtuse hoidmiseks mistahes sisekeskkonnas. Lisaks õhu värskendamisele desinfitseerib ka ruumid!

Probiootiline AIRBIOTIC24 on naturaalne ja keskkonnasäästlik.

Toode eemaldab mustuse, ebameeldivad lõhnad (sh kaob prügi, kanalisatsioonilehk), kahjulikud bakterid, tolmu, allergeenid ja vähendab staatilise mustuse kogunemist ning viirusnakkustesse haigestumise riski. Voodi- ja tolmulestade arvukus väheneb vaid nädalaga 5 korda.

Samamoodi lahustuvad lemmikloomade lõhnad ja nende poolt tekitatud õhusaaste.

Allergialised reakstioonid, ninakinnisus ja hingamisraskused kaovad kuni kahe nädalasel kasutamisel.

Põletikud taanduvad ja organismis tekib taas loomulik keskkond. Meie organsimi immuunsus taastub ja tugevneb ja nii pikenavad ka tervelt elutud eluaastad.

Uus innovatiivne AIRBIOTIC24 loob koju ja tööle meeldiva puhta ja loomuliku õhustiku.

Seade on väike ja töötab vaikeselt ning sobib igasse ruumi. AIRBIOTIC24 tekitab ruumi terve elukeskkonna!

Kõik probiootilised tooted on tervist toetavad ka keskkonnasõbralikud. Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Kas sina oled teadlik?
Siis kui kopsud naeratavad

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria