Kas sina oled teadlik?

Probiootikum aitab säilitada ja taastada loomuliku tasakaalu bakterite vahel.

Seda siis lühidalt öeldes.

Terviseentusiastid või siis äärmusliku olukorda sattunud väikelaste emad tõid selle teema meil avalikkuse ette vast nii 15+ aastat tagasi.

Siis räägiti peamiselt sisse võetavatest piimhappebakteritest. Meie kehas ja keha ümbritsevas keskkonnas on alati kõik olemas olnud. Küsimused tekkisid siis kui ühiskond ja nö heaolu arenes niipalju, et päris loodus ja loomulik elukeskkond hakkas kaugeks jääma.

Probiootikum – mida see siis tegelikult tähendab?

Probiootikumide all mõeldi algselt enamasti piimhapet tootvaid baktereid, näiteks laktobatsille ja bifidobaktereid, mis annavad tulemusi soolestiku mikrofloora tasakaalustamisel.

Kui mäletate ühed esimesed bakteriteid sisaldavad tooted meie poodides olid keefirid.

Tegelikult on probiootikumidel palju erinevaid tüvesid. Saame rääkida sisse võetavatest, peale kantavatest ja ümbritsevas keskkonnas kasutatavatest probiootikumidest.

Kõikidel kasutamise viisidel toetavad probiootikumid meie tervist.
Probiootikumid on head bakterid, mis aitavad organismi hoida loomuliku tervise juures kontrollides kahjulike bakterite kasvu ning nende ülesanne on mikroorganismide kooslust tasakaalustada.

Ehk siis nö heade ja pahade bakterite hulk peab olema positiivselt tasakaalus. Normaalne ja terve bakterite kogukond teenib meid hästi: nad mõjutavad toitainete imendumist, lagundavad toidujäägid, kontrollivad väljaheidete liikumist. Samuti meie naha, juuste ja küünte tervist.

Roisubakterite suure hulga korral imenduvad meie kehasse või meie ümber toksilised ained ja see ei mõjuta meid mitte ainult füüsilisel tasandil, vaid ka energeetiliselt. Mõjutatud saab kogu meie eluenergia ja elukvaliteet.

Pole vaja rünnata! Tasakaalustame parem!

Teadlased on avastanud, et need mikroorganismid, keda kunagi peeti haigustekitajateks, keda oli vaja steriliseerijate ja antibiootikumidega rünnata, täidavad tegelikult meie jaoks ülimalt elutähtsaid ülesandeid.

Bakterid, soolestik ja kogu organism on tervikuna omavahel nii tihedalt seotud, et nad mõjutavat viimaste teadusuuringute järgi meie kesknärvisüsteemi ja aju, meie tuju, veresuhkru stabiilsust ja jõudlust igapäeva eluga hakkama saamisel.

Seega mida me sööme, mida me hingame, mida me kasutame, millise suhtumisega elame ja milline on meie ümbritsev keskkond see kõik kokku ongi tervis.

Sõna „probiootikum” tuleneb ladinakeelsest sõnast — pro bios, mis tähendab „elu heaks”.

Proobiootilised hügieeni- ja puhastusvahendid on probiootikumide uus tulemine ja kõrgem tase!

Välistades meie elust kogu keemia ja pakkudes lihtsat ning naturaalset lähenemist tervendavad need tooted kogu meie elukeskkonda.

Ent ole ka siin teadlik!

Meie toodetes kasutatud probiootikume on eelnevalt põhjalikult uuritud.

Chrisal –Nord on ainus probiootiliste toodete valmistaja, kelle toodetes säilivad probiootikumid aktiivsena minimaalselt 2 aastat ja seda tänu kindlale stabiliseerimissüsteemile.

Pro&Bio© tooted on sisuliselt ainsad puhastusvahendid maailmas, mis suudavad kõrvaldada mikrobioloogilised ohud ka nendelt pindadelt, mida vahetult puhastatud pole, sest originaalse puhastustoote põhialuseks on nn head bakterid, mis levivad järjest suurematele pindadele, tagades sel moel iseeneslikult leviva puhastustoime teatud aja jooksul.

Hea kasutaja:
• Ole teadlik!
• Ole hooliv!
• Ole terve!

Pro&Bio© probiootilised hügieeni-ja puhastusvahendid mõeldud on lastele, meestele, naistele, koduloomadele, õhule, pesule, kodule, tööle, autole. Tooted on naturaalsed, allergiavabad ja ökoloogilised!

Valides endale parimat õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Lisakas tutvu uuringutega
https://varu.probiootiline.ee/uuringud/

Miks peaks kasutama kõikides üldkasutatavates ruumides, asutustes ja kontorites looduslikke ja probiootilisi puhastusvahendeid?
Kliendi tagasiside teeb rõõmu!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria