Teadlikult terved ja hoitud!

Inimene on oma väe poolest väga võimas tegelane. Kes usub ja rakendab seda teadmist! Arvestades kui kirevas ja mitmetahulises maailmas me elame ja ikkagi hakkama saame siis ju nii ongi! Kui tuhandeid aastaid tagasi oli vaid inimene ja loodus ja inimesel selles looduses ellujäämisfunktsioon, siis praegu on kõik hoopis teisiti. Vastavalt sellele on kohanenud ka meie keha, muutunud meel ja tajud. Kui varem oli inimene vaid enda jaoks siis praegu oleme seotud miljonite niidikestega iga päev. Kohustused ja ülesanded ja programmid võtavad meid nii mitmeks tükiks, et päris oma aeg ja hetkes olemine nõuab teadlikkust ja pühendumist. Just pühendumist iseendale. Eestimaa on selles mõttes põnev paik, et meil on vahel ühes päevas neli aastaaega ja samas terve aasta üleüldine hallus. Seesama kliima on aastatega veel omakorda muutunud. Kuidas siis püsida terve ja tasakaalus? Jah see on võimalik kui jätta igas päevas ka iseendale koht, aeg ja tähelepanu! Üldjuhul alustame päeva mõnusa ringutuse ja sügava hingetõmbega, hambapesuga, kehapeasuga ja ma loodan, et ka puhaste mõtetega ja värske toiduga. Tegelikult peaks see kõik säilima terve päeva! Soojemal ja valgemal ajal on kõik natuke lihtsam. Aga sügistalvine periood kipub juba ainuüksi pimedusega meid natuke hapramaks muutma. Ja kohe võivad kohal olla ja meie nõrka koha kasutada erinevad viirused ja muud kas siis füüsilisel või mentaalsel moel levivad tasakaalutused. Kõige sagedamine siis limaskesta põletikuga ja hingamisteede ärritusega viirused või nö külmetused. Tatise oleku ja pideva hingeldamise või köhimisega jagame piskuid vabalt siia ja sinna. Kui palju me oma keha päeva jooksul puudutame, juukseid? Kui palju pindu me päeva jooksul puudutame? Kui palju neid puhastatakse? Kui paljude inimestega võib meil olla käsikontakt võib-olla ka piiskkontakt? Ei, me ei pea elamist lõpetama ega erakuks hakkama. Piisab teadlikkusest ja vastutusest oma elu ees! Nii nagu peseme enda hommikul peaksime enda ka päeva jooksul puhtana hoidma. Igas mõttes! Enamikul meist on tööjuures vähemalt käte pesemise võimalus. Soovitan ka nägu pesta ja värskendada. Kodus on asi lihtsam. Millega siis? Puhas vesi on hea. Ent viiruste perioodil ja praeguses olukorras vajame midagi tõhusamat. Ja käsi pesta on vaja ka kauem ning põhjalikumalt. Ikka nii, et hõõrud sõrmede vahed puhtaks, pöidla, käepealse ja randmed ka!

Probiootiliste puhastusvahendite hulgas on lisaks PIP käte vedelseebile valikus veel täiesti eriline PIP kätegeel. Eriline selles osas, et tagab päriselt käte ideaalse ja kauakestva puhtuse. Toode ei kuivata käsi vaid muudab need pehmeks ja värskendab nahka. Desinfitseeriv probiootiline kätegeel on välja töötatud olukordadesse, kus desinfektsioon on kas hädavajalik või puudub käte pesemise võimalus veega. Tootes on desinfitseeriva alkoholiga geel kombineeritud probiootiliste bakteritega. Esmalt alkohol desinfitseerib ning paralleelselt selle lendumisega käelt aktiveeruvad käeniiskuse mõjul probiootilised bakterid, mis kiirelt paljunedes katavad kogu käenaha pakkudes koheselt ja kauakestvalt kaitset. Kui tavaline desinfitseerimisvahend toimib nii mõnikümmend minutit, siis probiootiline kätegeel töötab 8 tundi! See on väga oluline vahe ja probiootilste toodete tugevus mistahes muude vahenditega võrreldes.

Kõik probiootilised puhastusvahendid on kõrgelt hinnatud, allergiavabad ning sisaldavad bioloogilisi ensüüme ja inimesele kasulikke probiootilisi baktereid, mis tasakaalustavad meie mikrobioloogilist elukeskkonda. Seega saame teha endale head kaks korda- teadlikult kaistes ennast viiruste ja nakkuste eest kasutades ökoloogiliselt kasulike tooteid. Probiootiliste puhastustoodete kasutamine loob stabiilse ja tervisliku mikroobse keskkonna, vähendades saasteainetega seotud riske. Kasulike bakteritega hoolduspuhastusained vähendavad loodusliku konkurentsi teel olulisel määral paljude haigustekitajate arvukust. Meil on käepärast väga head tooted ja saame enda eest hoolitseda terve päeva! Usaldame ennast ja enda teadlikkust! Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Soovidel on kombeks täituda!
Kanalisatsioon ainult heade üllatustega!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria