Kui naine armastab end

Kõik teavad, et naise käekotti mahub terve maailm! Seal on mälestused möödunust, igapäevane tarvilik olevik ja turvaline tulevik (ja naiste deodorant).

Seal on vahel kõige ootamatumad asjad, aga ka kindel klassika.

Kindlasti on ka lõhnad!

Vahel kohe päris mitu – tavaolukorraks ja sügavamateks hetkedeks. Nüüd saab sujuva ja iseenesestmõistetava liigutusega käekotist välja võtta ühe väga erilise deodorandi!

Pro&Bio© üllatab taas uue tootega – naiste deodorant!

PRO & BIO Life sarja probiootiline naiste deodorant on naturaalne kaitsevahend ebameeldivate lõhnade ja higistamise vastu.

Probiootilised koostisosad aitavad kaasa terve mikrofloora moodustumisele, kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad ja annavad nahale kauakestva kaitse.

Probiootiliste bakterite baasil valmistatud deodorant on kerge lõhnaga ja sobib kasutamiseks nii tundlikule ninale kui tundlikule nahale.

• loob tervist toetava mikroflooraga elukeskkonna;
• ennetab ebameeldivate lõhnade tekkimise;
• kaotab juba olemasolevad mittesobivad lõhnad ;
• tagab puhtuse mikroskoopilise tasemeni;
• on mõnusa kerge lõhnabuketiga;
• ei jäta riietele plekke;
• on käepärane ja kena välimusega

Probiootilised puhastus- ja hügieenivahendid on innovaatilised ja avavad meile uksed hooliva ning jätkusuutliku elu juurde. Iga samm, mida me täna teeme, loob tuleviku järgmised sammud.

Kaitstes ennast ja oma kalleid naturaalsete ja inimsõbralike toodetega iga päev loome me väärtust. Oleme oma mõtted, tunded, teod ja tarbimine!

Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele, luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!

Puhtaks saab ka kõik nähtamatu!
Soovidel on kombeks täituda!

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria