Probiootiline jalasprei, 200ml, Pro&Bio©

22,50 

PRO & BIO Life sarja probiootiliste bakteritega rikastatud jala ning jalanõu puhastaja ja värskendaja. Probiootilised bakterid taastavad ja tasakaalustavad jalgade mikrofloorat. Aitab ennetada ja ära hoida tekkivad jalaseenhaigused. Vähendab jalgade higistamist ja eemaldab higilõhna. Stimuleerib jalgade verevarustust ning pakub leevendust väsinud jalgadele. Efektiivne ning universaalne vahend, mis sobib kõikidele nahatüüpidele.

TOOTE OMADUSED:

 width= Aitab ennetada ja ära hoida tekkivad jalaseenhaigused;
 width= Vähendab jalgade higistamist ja eemaldab higilõhna;
 width= Tasakaalustab jalgade mikrofloorat
 width= Ökoloogiline ja allergia vaba;
 width= Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni puhastus)
 width= Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);
 width= Ökonoomne kasutada.

 

+
  Eeldatav tarnaeg: märts 03 – märts 07
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

 width= PRO & BIO Life sarja probiootiliste bakteritega rikastatud jala ning jalanõu puhastaja ja värskendaja. Probiootilised bakterid taastavad ja tasakaalustavad jalgade mikrofloorat. Aitab ennetada ja ära hoida tekkivad jalaseenhaigused. Vähendab jalgade higistamist ja eemaldab higilõhna. Stimuleerib jalgade verevarustust ning pakub leevendust väsinud jalgadele. Efektiivne ning universaalne vahend, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. Inimeste jalanahal on umbes 250 000 higinääret – rohkem kui mis tahes muus kehapiirkonnas. Inimesed arvavad tihti, et higi on ebameeldivate lõhnade põhjustaja, kuid see ei ole nii. Lõhnu tekitavad bakterid, mis jalatsites soojuse ja niiskuse tõttu paljunevad. Bakterid ründavad higimolekule, lagundavad neid ja tekitavad halba lõhna. Hoiduge liigse higistamise eest, kandes naturaalsest materjalist (puuvillast) sokke ja selliseid kingi, mis lasevad jalgadel hingata ning vähendavad ebameeldivat lõhna põhjustavate seente ja bakterite kasvu.

TOOTE OMADUSED:

   width= Aitab ennetada ja ära hoida tekkivad jalaseenhaigused;  width= Vähendab jalgade higistamist ja eemaldab higilõhna;  width= Tasakaalustab jalgade mikrofloorat  width= Ökoloogiline ja allergia vaba;  width= Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni puhastus)  width= Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);  width= Ökonoomne kasutada.  

KASUTAMINE:

Jalgade seenhaiguste profülaktikaks pihustada igal hommikul ja õhtul väike kogus probiootilist spreid puhtale ning kuivale jalanahale. Toimeaeg 30 sekundit. Jalanõude siseseks puhastamiseks pihustada igal õhtul väike kogus probiootilist spreid jalanõudesse.

SÄILITAMINE JA OHUTUS:

Kontsentraati hoida otses päikesekiirguse eest temperatuuril 10°C kuni 30°C. Antud toote puhul ei ole teada ohte. Tähelepanu! Toodet tuleb alati enne kasutamist loksutada. Koos tootega on keelatud kasutada keemilisi ja desinfitseerivaid tooteid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD:

Probiootilised bakterid, alkohol Denat, vesi, isopropüülalkohol, trietanoolamin, akrülaadid / C10-30- alküül-akrülaadi ristpolümeer, lõhnaine, Cl 42051.   Sälivusaeg: 5 aastat

0 hinnangu baasil

0.00 üldine hinnang
0%
0%
0%
0%
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Write a review

Tagasiside

Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

SKU: 4745090630183 Kategooria: 
Categories
  • Tootekategooriad puuduvad.
Tags
Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Kategooria