Probiootiline elukeskkonna tervendaja, 200ml, Pro&Bio©

25,00 

PRO & BIO Life sarja elukeskkonna tervendaja on ideaalne toode allergikutele. Tootes olevad probiootilised bakterid tasakaalustavad kodust mikrofloorat ja hoiavad ära halbade bakterite tekke kuni 100 tundi. Spreid võib kasutada ebameeldivate lõhnade kõrvaldajana ning õhuvärskendajana (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnad).

 

Elukeskkonna tervendajat võib kanda kõikidele tekstiilmaterjalidele nagu riided, voodid, tekid, padjad, kardinad, vaibad, pehme mööbel, samuti pehmetele mänguasjadele ja lemmikloomade asemetele.

 

Hooli enda ja lähedaste tervise eest!

+
  Eeldatav tarnaeg: märts 03 – märts 07
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

 width= PRO & BIO Life sarja probiootilist elukeskkonna tervendajat kasutatakse tolmulestadest ja lemmiloomadest tingitud allergiate ennetamiseks ja unekvaliteedi taastamiseks. Probiootilist spreid võib kasutada õhuvärskendajana või ebameeldivate lõhnade eemaldajana (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnad). Sobib kõikidele tekstiilmaterjalidele nagu voodid, tekid, padjad, kardinad, riided, vaibad, pehme mööbel, samuti pehmetele mänguasjadele ja lemmikloomade asemetele. Tolmulestad toituvad nahaosakestest, mida eraldub iga päev inimeste ja loomade kehade küljest. Sõltumata inimeste puhtusearmastusest, on tolmulestad ja muud allergeenid igal pool, eriti voodites, vaipadel ja istmetel. Tolmulestade väljaheited põhjustavad aga väga paljudel inimestel allergiat, ilma et nad seda tolmulestaga seostada oskaksid. Sattudes limaskestadele või nahale, vallandavad tolmulestad paljudel allergilise reaktsiooni: nahk hakkab sügelema, tekivad allergiline nohu ja köha, astmaatilised hingamishäired. Elukeskkonna tervendajas sisalduvad kasulikud probiootilised bakterid tarbivad oma toiduks tolmulestade väljaheiteid ja vähendavad sel moel allergeene. Tänu sellele omadusele muutub elukeskkond voodis tolmulestadele ebasobivaks ja nende paljunemine pidurdub koheselt.

TOOTE OMADUSED:

 width=  Ökoloogiline ja allergia vaba;  width= Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni puhastus);  width= Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);  width= Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;  width= Lõhnatu;  width= Loomadele ohutu.

KASUTAMINE:

Spreid pihustada iga m² kohta 2-3 sekundit, umbes 1 meetri kauguselt. Pinnad tuleks katta kergelt, ilma neid otse märjaks tegemata. Tolmulestade poolt tekitatud allergeenide vastu on soovitav vahendit pihustada esimesel kümnel päeval iga päev, edaspidi iga 3 päeva järel. Toodet võib kanda kõikidele tekstiilmaterjalidele nagu voodid, tekid, padjad, kardinad, riided, vaibad, pehme mööbel, samuti pehmetele mänguasjadele ja lemmikloomade asemetele. PRO&BIO Life elukeskkonna tervendajat võib kasutada ka õhuvärskendajana  ebameeldiva lõhna (sh suitsetamisest ja lemmikloomadest tingitud lõhnad) kõrvaldajana.  

SÄILITAMINE JA OHUTUS:

Kontsentraati hoida otses päikesekiirguse eest temperatuuril 10°C kuni 30°C. Antud toote puhul ei ole teada ohte. Toodet tuleb alati enne kasutamist loksutada. Koos tootega on keelatud kasutada keemilisi ja desinfitseerivaid tooteid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD:

Probiootilised bakterid, vesi, lämmastik, dimetikoon, feno- ksüetanool, etüülheksüülglütseriin, lõhnaine.   Sälivusaeg: 5 aastat

0 hinnangu baasil

0.00 üldine hinnang
0%
0%
0%
0%
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Write a review

Tagasiside

Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

SKU: 4745010062957 Kategooria: 
Categories
  • Tootekategooriad puuduvad.
Tags
Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Kategooria