Millised puhastusvahendid valida kodu puhastuseks?

Kodu puhastus ei ole ainult puhta ja meeldiva keskkonna säilitamiseks, vaid ka hea tervise tagamiseks.

Siiski ei ole saladus, et enamik puhastusvahendeid sisaldavad kloori ja selle arvukaid ühendeid – aineid, mis kahjustavad mitte ainult puhastatavat pinda, vaid ka meie tervist.

Keemilised puhastusvahendid ärritavad hingamisteid, süvendavad südamehaigusi ja võivad põhjustada tõsiseid allergiaid.

Aga kui enamik puhastusvahendeid on nii kahjulikud, siis kuidas teha kodu puhastus, et puhastamisega ei ohusta lähedaste tervist?

Loe edasi:

Kodu puhastus ohutult – kas see on võimalik?

Täna räägime teile ohutult mustuse ja tolmu eemaldamisest, mis võimaldab teil saavutada täiuslikku puhtust ilma ohtlikke puhastusvahendeid kasutamata.

Juba ammu ei ole saladus, et puhastusvahendites sisalduv keemia on ohtlik mitte ainult keskkonnale, vaid ka meie tervisele. Kuid inimesed, kes otsivad keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid, ei leia sageli asendust, mis oleks nende tõhususe huvides.

Püüame alati hävitada „halvad” bakterid desinfektsioonivahenditega, andmata neile vähimatki ellujäämisvõimalust. Kuid mis siis, kui me ütleme teile, et me ei tapa halbu baktereid, vaid aitame neil edasi areneda?

Pärast iga desinfitseerimisvahendi kasutamist muteeruvad ja muutuvad bakterid desinfitseeriva puhastusvahendi suhtes immuunseks ja seetõttu ei ole neid hiljem võimalik hävitada.

Tundub, et peetakse silmas kõiki mustuse eemaldamise meetodeid ning ei ole võimalust puhastada kodu ilma organismi kahjustamata.

Aga Emake Loodus mõtles meie asemel ja lõi mikroorganismid, mis võivad hävitada patogeene ilma neid tapmata.

Neid mikroorganisme nimetatakse probiootikuteks.

kodu-puhastus

Kas teadsid milles seisneb desinfitseerimisvahendite ja probiootiliste puhastusvahendite erinevus?

Probiootikumide sisuks on see, et nad ei hävita „halbu” baktereid, vaid loovad nende paljunemiseks halvad tingimused. 

Selle põhjuseks on asjaolu, et “head” bakterid konkureerivad patogeenide, „halbade” bakteritega.

See tähendab, et probiootilised bakterid, mis paljunevad pidevalt, võtavad vee, toidu ja territooriumi patogeenide eluks ja ilma selleta, “halvad” bakterid lihtsalt ei saa paljuneda.

Huvitav fakt: patogeenid ei saa harjuda probiootikumidega ja selle tulemusena muteeruvad, kuna probiootilised bakterid neid ei tapa, vaid lihtsalt loovad elutähtsate ainete puuduse.

Kuidas tagavad probiootikumid täiusliku kodu puhastamise?

Üle võib lugeda, et probiootilised bakterid ei hävita patogeene, vaid tema „toitu”.

Seega head bakterid, mis on hävitanud kõiki mustuseid, lakkavad paljunemast. Ülaltoodud kokkuvõttes, probiootikumid on puhastusvahendid, mis suudavad täielikult hävitada kõik mustused, kahjustamata seejuures inimeste ja loomade tervist.

Pro&Bio© tooted suudavad kõrvaldada mikrobioloogilised ohud nii vahetult puhastatud pindadelt kui ka nendelt pindadelt, mida vahetult puhastusvahendiga puudutatud ei ole (taaskord: tegemist on nn. iseeneslikult leviva puhastustoimega!).

Pro&Bio© toodete kasutamise tulemusel on oluliselt alanenud tervise- ja hügieeniriskid nendes ruumides, kus toimub pidev teenindusprotsess.

Valides kodu puhastus vahendid probiootikumidega, valite ohutuse, tervise ja mugavuse!

Kas oled tüdinenud, et ei leia endale sobivaid puhastusvahendeid kodu puhastamiseks?
Millised puhastusvahendid valida kodu puhastamiseks?

Lisa kommentaar

Minu ostukorv
Soovid
Recently Viewed
Kategooria