Kõigile meile meeldib elada puhtas ja säravas kodus, kuid vahel võib tavapäraste kemikaalide kasutamine meie tervisele ja keskkonnale kahjulik olla. Kui soovite puhastada oma ⁤kodu viisil, mis on⁣ teile, teie⁢ perele ja ⁢planeedile ohutum, on probiootilised puhastusvahendid tõenäoliselt teie jaoks​ uus ja põnev alternatiiv. Kas olete kuulnud bacillus fermentis probiootilistest puhastusvahenditest ja nende ‌eelistest? Selles artiklis ‌sukeldume sügavale probiootiliste ​puhastusvahendite maailma ja avame teile kõik nende imelised eelised. Valmistuge⁣ avastama, kuidas need puhastusvahendid võivad teie kodu mitte ainult säramas hoida, vaid aidata kaitsta teie tervist ning edendada harmooniat teie elupaigas ja looduses.
Probiootiliste Puhastusvahendite Kasutamise Plussid ja Miinused
Probiootilised puhastusvahendid on revolutsiooniline alternatiiv traditsioonilistele keemilistele‍ puhastusvahenditele. Nende eesmärk on säilitada ‍tasakaaluline ja tervislik ökosüsteem⁤ meie kodudes ja kontorites, kasutades selleks kasulikke baktereid. Üks selliseid baktereid on bacilius fermentis, mis on eriti tõhus erinevate⁣ pindade puhastamisel. Eelised:

Ökoloogiliselt sõbralik: Probiootilised puhastusvahendid on ohutud nii keskkonnale kui ka ‍inimestele. Nad ei sisalda kahjulikke kemikaale ega​ tekitai olulist‌ reostust.
Pikaajaline mõju: Probiootilised puhastusvahendid elavad‌ pindadel veel pikalt pärast puhastamist, aidates hoida puhastustaset kauem kui tavalised puhastusvahendid.
Tervisele kasulikud: probiootiliste puhastusvahendite kasutamine⁤ aitab luua tervislikku mikrobioomi, mis võib vähendada allergiaid ja haiguste tekkimise riski.

Kuid nagu igal tootel, ‌on ka‍ probiootilistel‍ puhastusvahenditel oma ⁢väljakutsed. Miinused:

Hind: ‍ Probiootilised ⁤puhastusvahendid on tavaliselt kallimad kui tavapärased puhastusvahendid.
Aeg: Probiootiliste puhastusvahendite toime ilmneb mõnevõrra aeglasemalt, see võib mõjutada nende efektiivsust ⁢ägedate mustuse ja määrdumiste korral.

Probiootilised PuhastusvahendidTavalised Kemikaalsed PuhastusvahendidÖkoloogiliselt sõbralikud⁣ ja tervisele ohutudVõivad sisaldada kahjulikke⁣ kemikaalePikaajaline mõjuTegelevad peamiselt jooksva mustusegaTavaliselt kallimadTavaliselt odavamad

Vaatamata varasematele väljakutsetele, on probiootilised puhastusvahendid muutumas üha populaarsemaks valikuks paljude kodude ja kontorite jaoks. Nad püüavad muuta meie‌ eluomadused tervislikumaks ja keskkonnasõbralikumaks, mõjutades ⁢meie elu kauem pärast puhastamist.
Bacilius Fermentis: Tõhus Vahend Probiootiliseks⁢ Puhastamiseks
Bacilius fermentis on teaduslikult tõestatud, et see võib ⁣parandada meie tervist ja heaolu‌ mitmel erineval viisil. Esimene ja kõige olulisem on selle võime soodustada kõhutervist ja -immuunsust.‌ See probiootiline bakteritüvi aitab tasakaalustada meie soolestiku mikrofloorat, aidates meil võidelda‍ patogeenide ja infektsioonide vastu. Lisaks on bacilius ​fermentise tõestatud, et see võib aidata tugevdada meie immuunsüsteemi, aidates meie kehal paremini toime tulla‍ stressi ja haigustega. Nüüd,​ rääkides bacilius fermentise probiootilistest puhastusvahenditest, on need tänapäevase, tervisele orienteeritud tarbija jaoks mõeldud läbimurdelised tooted. Need puhastusvahendid kasutavad Bacilius Fermentise unikaalseid võimeid,⁢ et pakkuda ohutut, tõhusat ja looduslikku ⁢puhastuslahendust ilma kemikaalideta. Need ei tapa mitte ainult baktereid, vaid‍ kaitsevad ka⁣ kasulikke baktereid, toetades seeläbi meie kodu keskkonda.

Positiivseid omadusiDetailidPuhastab ⁣tõhusaltVähendab kahjulikke baktereid probleemselt.Toetab kasulikke baktereidToetab soolestiku ja kodu mikroflooratOhutu ja looduslik koostisEi sisalda⁢ kahjulikke kemikaale

Mõistmine, kuidas probiootilised puhastusvahendid nagu bacilius fermentis​ võivad meie tervist ja kodu parandada,‍ aitab meil teha tervislike otsuste langetamisel teadlikumaid valikuid. Kõhutervise, immuunsüsteemi ja keskkonna puhastamise esirinnas on ⁤Bacilius Fermentis‌ tõeliselt innovatiivne ja hädavajalik tööriist meie‌ igapäevaelus.
Tutvustame Probiootiliste Puhastusvahendite Parimaid Praktikaid

Miks valida probiootilisi puhastusaineid?

Probiootilised puhastusvahendid erinevad tavalistest puhastusvahenditest mitmel viisil. Esiteks sisaldavad nad bakilius fermentist oma koostises, mis on hea bakter, mille kasulikud mikroorganismid lagundavad mustust ja jäetakse pinnale pikaajaline kaitse kahjulike bakterite vastu. Lisaks on probiootilised puhastusained looduslikud ja keskkonnasõbralikud, kuna need sisaldavad looduslikult esinevaid baktereid ega keemilisi ühendeid.

Probiootiliste puhastusainete eelised:

Tundliku naha kaitse: Kuna probiootilised puhastusained on looduslikud ega sisalda kahjulikke kemikaale, on need õrnad tundlikule nahale.
Hea bakter: Bakilius fermentist sisaldavad tooted suurendavad head bakterit pinnal, mis aitab püsivalt võidelda mustuse ja kahjulike bakterite vastu.
Keskkonnasõbralikkus: Probiootilised puhastusained on biolagunevad ega saasta keskkonda.

Kuidas siis ära tunda probiootilist puhastusainet? Parim viis on alati vaadata toote silti. Seal öeldakse sageli, milliseid baktereid toode sisaldab, ja valmistuge selleks, et avastate midagi uut – probiootilised puhastusained on veel üsna uus tootekategooria, kuid vaeva väärt.

Vali Õige: Kuidas Leida Sobivaim Bacilius Fermentis Puhastusvahend
Probiootiliste⁣ puhastusvahendite eelised Probiootilised puhastusvahendid on murranguline lähenemine kodupuhastusele, pakkudes mitmeid eeliseid. Esiteks, need vahendid sisaldavad hea bakteri tüübe,‍ nagu Bacilius ‍fermentis, mis aitavad kontrollida halbu baktereid. Teiseks, nad on keskkonnasõbralikud ja biolagunevad, tekitades vähem‍ jääke. Kolmandaks, nad pakuvad pikaajalist kaitset, muutes pinnad pikema aja jooksul puhtamaks. Bacilius fermentis probiootiline puhastusvahendid Valides ‍Bacilius fermentis ⁤ probiootilise ‍puhastusvahendi, on mitmeid kriteeriume, mida peaks arvesse võtma. Esmalt tuleks vaadata toote keemilist koostist. Ideaalne⁢ probiootiline puhastusvahend peaks sisaldama vähemaid ⁣kahjulikke aineid ning rohkem looduslikke ja ökoloogilisi komponente.

Kuidas ⁢leida sobivaim puhastusvahend Leida sobivaima Bacilius fermentis probiootilise puhastusvahendi otsingu võiks jagada kolmeks sammuks: tutvu tootja kodulehega ja uurige välja, milline on toote koostis; küsige toote kohta tagasisidet inimestelt, ​kes seda on kasutanud; proovige⁣ erinevaid tooteid, ⁤et leida endale sobivaim.

KKK
Q: Mis on probiootilised puhastusvahendid? A: Probiootilised puhastusvahendid on puhastustooted, mis sisaldavad elusaid baktereid, eriti Bacillus ​fermentis tüüpi, mis aitavad vähendada kahjulike⁤ bakterite hulka pindadel ja parendavad üldist hügieeni. Q: Kuidas toimivad probiootilised puhastusvahendid? A: Probiootilised puhastusvahendid toimivad nii, et elusad bakterid, mis on tootes, ⁢konkureerivad ressursside pärast kahjulike bakteritega. See aitab vähendada⁤ kahjulike bakterite hulka ja vähendada nende levikut. Q: Mis on bacilius fermentis probiootiliste‍ puhastusvahendite eelised? A: Bacilius fermentis probiootiliste puhastusvahendite ⁢üheks suurimaks eeliseks on võime vähendada kahjulike bakterite hulka, parandades seeläbi üldist hügieeni ja vähendades haiguste levikut. Lisaks on need sõbralikud keskkonnale, ⁣kuna‌ need ei sisalda ⁣kahjulikke kemikaale. Q: Kas probiootilisi ​puhastusvahendeid on ohutu kasutada? A: Jah, probiootilised puhastusvahendid on üldiselt ohutud kasutada. Neid peetakse ohutuks ⁣nii inimestele kui ka lemmikloomadele. Siiski tuleks alati järgida tootja juhiseid. Q: Kas probiootilisi puhastusvahendeid saab kasutada‍ kõikjal koduses? A ‍: Jah, probiootilisi puhastusvahendeid ⁢saab tavaliselt kasutada kõikjal majas. Neid saab kasutada köögipindadel, vannitoas, põrandatel ja isegi riidepesus. ‌

Probiootiliste puhastusvahendite igapäevane kasutamine pole mitte ainult panus puhtama ja tervislikuma ‌elukeskkonna nimel, ⁢vaid ka iga inimese isiklik panus keskkonna vastutustundlikkusse. Bacillus fermentis probiootilised​ puhastusvahendid pälvivad üha enam tähelepanu, tänu oma tõestatud efektiivsusele ja looduslikkusele.

24 rezultāti

 • Atlasīt pēc
  ...
Filtri
 • Probiootiline universaalne puhastusvahend, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio probiootiline universaalne puhastus- ja pesuvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend kõigi pestavate pindade igapäevahoolduseks (nt mööbel, seinad, põrandad, autosalong jne).

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Orgaaniline happeline puhastusvahend, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio orgaaniline happeline puhastusvahend on ökoloogiline, orgaanilistel sooladel põhinev efektiivne puhastusvahend, mis eemaldab hõlpsalt katlakivi, rooste, lubja, kusihappe, hallituse jäljed ning teised oksiidid.

  Ideaalne vahend kõigi sanitaarruumide regulaarseks puhastamiseks.

  Asendamatu pesumasinate, triikraudade, veekeedukannude ja muude katlakivi koguvate asjade puhastamiseks.

  Annab kauni läike roostevabale terasele, klaasile ning kristallesemetele.

  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH taste: 0,4,
  • Ei sisalda fosfaate, biolagunev, mittepõlev, mittelenduv;
  • Ökonoomne kasutada;
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);
  • Pärsib edukalt küüneseene levikut.

   

 • Orgaaniline happeline puhastusvahend (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio orgaaniline happeline puhastusvahend on ökoloogiline, orgaanilistel sooladel põhinev efektiivne puhastusvahend, mis eemaldab hõlpsalt katlakivi, rooste, lubja, kusihappe, hallituse jäljed ning teised oksiidid.

  Ideaalne vahend kõigi sanitaarruumide regulaarseks puhastamiseks.

  Asendamatu pesumasinate, triikraudade, veekeedukannude ja muude katlakivi koguvate asjade puhastamiseks.

  Annab kauni läike roostevabale terasele, klaasile ning kristallesemetele.

  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH taste: 0,4,
  • Ei sisalda fosfaate, biolagunev, mittepõlev, mittelenduv;
  • Ökonoomne kasutada;
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);
  • Pärsib edukalt küüneseene levikut.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 kuni 1:5 käesooja veega.

 • Biolagunev super puhastaja, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio biolagunev ülitugev super puhastaja on võimsaim abiline rasva-, õli-, tahma-, nätsu-, värvija muude plekkide eemaldamiseks eri pindadelt.

  Toode on kontsentreeritud, ei sisalda hüdroksiide ega fosfaate, ei põle ega erita lenduvaid ohtlikke osakesi.

  • Tungib sügavale mustusesse ja eemaldab selle kiiresti;
  • Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad;
  • Ohutu nahale ja kangale;
  • Ei sisalda fosfaate, lenduvaid aineid, säilitusaineid ja kloordioksiidi sisaldavaid komponente.
  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 13;
  • Biolagunev.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:50 kuni 1:5 käesooja veega.

 • Probiootiline universaalne puhastusvahend (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio probiootiline universaalne puhastus- ja pesuvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend kõigi pestavate pindade igapäevahoolduseks (nt mööbel, seinad, põrandad, autosalong jne).

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Probiootiline tekstiilipuhastusvahend, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio probiootiline tekstiilipuhastusvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus;
  • Tänu suurele ensüümide sisaldusele toimib väga tõhusa plekieemaldajana tekstiilidelt;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 8,5

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:10 käesooja veega.

 • Biolagunev super puhastaja (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio biolagunev ülitugev super puhastaja on võimsaim abiline rasva-, õli-, tahma-, nätsu-, värvija muude plekkide eemaldamiseks eri pindadelt.

  Toode on kontsentreeritud, ei sisalda hüdroksiide ega fosfaate, ei põle ega erita lenduvaid ohtlikke osakesi.

  • Tungib sügavale mustusesse ja eemaldab selle kiiresti;
  • Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad;
  • Ohutu nahale ja kangale;
  • Ei sisalda fosfaate, lenduvaid aineid, säilitusaineid ja kloordioksiidi sisaldavaid komponente.
  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 13;
  • Biolagunev.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:50 kuni 1:5 käesooja veega.

 • Probiootiline sanitaarruumide puhastaja (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio probiootiline sanitaarruumide puhastaja on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend sanitaarruumide igapäevaseks hoolduseks.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Laboratoorselt testitud;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Probiootiline universaalne puhastusvahend, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Pro&Bio probiootiline universaalne puhastus- ja pesuvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend kõigi pestavate pindade igapäevahoolduseks (nt mööbel, seinad, põrandad, autosalong jne).

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Biolagunev super puhastaja, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Pro&Bio biolagunev ülitugev super puhastaja on võimsaim abiline rasva-, õli-, tahma-, nätsu-, värvija muude plekkide eemaldamiseks eri pindadelt.
  Toode on kontsentreeritud, ei sisalda hüdroksiide ega fosfaate, ei põle ega erita lenduvaid ohtlikke osakesi.

  • Tungib sügavale mustusesse ja eemaldab selle kiiresti;
  • Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad;
  • Ohutu nahale ja kangale;
  • Ei sisalda fosfaate, lenduvaid aineid, säilitusaineid ja kloordioksiidi sisaldavaid komponente.
  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 13;
  • Biolagunev.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:50 kuni 1:5 käesooja veega.

 • Probiootiline sanitaarruumide puhastaja, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio probiootiline sanitaarruumide puhastaja on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend sanitaarruumide igapäevaseks hoolduseks.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Laboratoorselt testitud;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Poleerimisvahend, 0.5l, Pro&Bio© 17,59 

  Pro&Bio poleerimisvahend annab läike- ja kaitsekihi siledatele, kroomitud ja lakitud pindadele.

  Jätab poleeritud pinnale antistaatilise ja vetthülgava kihi, vähendades ümbritsevast keskkonnast tuleneva tolmu ja mustuse kogunemist pinnale.

  Sobib suurepäraselt naha, kahhelkivi, keraamika, lakitud puidu, sileda plastmassi, metalli ning klaaspindade viimistluseks ja kaitsmiseks.

  Mõeldud nii professionaalseks, koduseks, kuid ka sõidukitel ning muudel pindadel kasutamiseks.

  Pealekandmine on lihtne ning kiire, erioskusi ega koolitusi ei ole vaja.

  • Sisepindadel (köögi roostevaba tehnika, laudade, peeglite, klaaside, klaasustel) kasutades annab mitmekuise kaitse;
  • Autodel kasutades hea efekt esi- ja küljeklaasidel, tagades ka väga porise ilmaga hea nähtavuse;
  • Võib lisada autopesu järgselt loputusvette kaks korgitäit poleerimisvahendit, annab läike ja kaitsekihi mõneks nädalaks;
  • Ohutu kõigile pinnakattematerjalidele;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 7,5
  • Biolagunev
 • Probiootiline põrandapuhastusvahend, 0.5l, Pro&Bio© 5,59 

  Pro&Bio probiootiline põrandapuhastusvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend igat tüüpi põrandate igapäevahoolduseks (k.a õlitatud ja vahatatud).

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 8.5;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi
  • Kasulik mõju vähemalt 72h;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Probiootiline tekstiilipuhastusvahend, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Tugeva mõjuga, tõhus, kasulike probiootiliste bakteritega kontsentreeritud tekstiilipuhastusvahend. Pärast puhastamist säilib probiootiliste bakterite kasulik järelmõju mustuse ja ebameeldivate lõhnade vastu vähemalt 72 tundi. Tänu toote kasutamisele väheneb haigustekitavate bakterite arvukus.

 • Probiootiline kanalisatsiooni puhastaja (kontsentraat), 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Probiootiline kanalisatsiooni puhastaja

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode.
  • Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni 3D puhastus).
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist).
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond
 • Probiootiline sanitaarruumide puhastaja, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Pro&Bio probiootiline sanitaarruumide puhastaja on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend sanitaarruumide igapäevaseks hoolduseks.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroflooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • pH tase: 8,5;
  • Laboratoorselt testitud;
  • Kasulik järelmõju vähemalt 72h.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Poleerimisvahend, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Pro&Bio poleerimisvahend annab läike- ja kaitsekihi siledatele, kroomitud ja lakitud pindadele. Jätab poleeritud pinnale antistaatilise ja vetthülgava kihi, vähendades ümbritsevast keskkonnast tuleneva tolmu ja mustuse kogunemist pinnale. Sobib suurepäraselt naha, kahhelkivi, keraamika, lakitud puidu, sileda plastmassi, metalli ning klaaspindade viimistluseks ja kaitsmiseks. Mõeldud nii professionaalseks, koduseks, kuid ka sõidukitel ning muudel pindadel kasutamiseks. Pealekandmine on lihtne ning kiire, erioskusi ega koolitusi ei ole vaja.

  • Sisepindadel (köögi roostevaba tehnika, laudade, peeglite, klaaside, klaasustel) kasutades annab mitmekuise kaitse;
  • Autodel kasutades hea efekt esi- ja küljeklaasidel, tagades ka väga porise ilmaga hea nähtavuse;
  • Võib lisada autopesu järgselt loputusvette kaks korgitäit poleerimisvahendit, annab läike ja kaitsekihi mõneks nädalaks;
  • Ohutu kõigile pinnakattematerjalidele;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 7,5
  • Biolagunev
 • Probiootiline põrandapuhastusvahend, 5l, Pro&Bio© 60,00 

  Pro&Bio probiootiline põrandapuhastusvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend igat tüüpi põrandate igapäevahoolduseks (k.a õlitatud ja vahatatud).

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba);
  • Ohutu inimestele;
  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 8.5;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi
  • Kasulik mõju vähemalt 72h;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 käesooja veega.

 • Orgaaniline happeline puhastusvahend, 5l, Pro&Bio© 75,00 

  Pro&Bio orgaaniline happeline puhastusvahend on ökoloogiline, orgaanilistel sooladel põhinev efektiivne puhastusvahend, mis eemaldab hõlpsalt katlakivi, rooste, lubja, kusihappe, hallituse jäljed ning teised oksiidid.

  Ideaalne vahend kõigi sanitaarruumide regulaarseks puhastamiseks.

  Asendamatu pesumasinate, triikraudade, veekeedukannude ja muude katlakivi koguvate asjade puhastamiseks.

  Annab kauni läike roostevabale terasele, klaasile ning kristallesemetele.

  • Ülitugev toime;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH taste: 0,4,
  • Ei sisalda fosfaate, biolagunev, mittepõlev, mittelenduv;
  • Ökonoomne kasutada;
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);
  • Pärsib edukalt küüneseene levikut.

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:25 kuni 1:5 käesooja veega.

 • Probiootiline tekstiilipuhastusvahend (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio probiootiline tekstiilipuhastusvahend on tõhus, tugevatoimeline, kasulike probiootiliste kultuuridega kontsentreeritud puhastusvahend.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  Probiootiliste bakterite toime aitab luua pindadel tervist toetava ja tasakaalustatud mikroooraga elukeskkonna.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele alaneb kasutatavates ruumides niiskustase ning taanduvad ebameeldivad lõhnad.

  • Ohutu erinevatele pinnakattematerjalidele;
  • Kasutatuna biolagunev;
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond;
  • Alandab niiskustaset, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus;
  • Tänu suurele ensüümide sisaldusele toimib väga tõhusa plekieemaldajana tekstiilidelt;
  • Üle 50 miljoni probiootikumi;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 8,5

  NB! Kontsentraat! Lahjendada pihustipudelisse või anumasse 1:10 käesooja veega.

 • Probiootiline kanalisatsiooni puhastaja (kontsentraat), 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio probiootiline kanalisatsiooni puhastaja põhineb kõrge kontsentratsiooniga probiootilistel bakteritel, mis avavad ja puhastavad kogu kanalisatsioonitorustiku.

  Aitab ennetada ummistusi ja kõrvaldab ebameeldivad lõhnad.

  Tänu probiootiliste bakterite naturaalsele toimele säilib pikk järeltoime ning tasakaalustub mikrofloora.

  Ei põhjusta naha ega hindamisteede ärritusi, kuna ei sisalda leeliseid ega happeid ning on ohutu nahale ning kõikidele materjalidele.

  Hoiab kanalisatsioonitorud vabad ummistustest ning eemaldab ebameeldivad lõhnad.

  Peale vahendi kasutamist säilib pindadel ja õhus probiootiliste bakterite kasulik järelmõju vähemalt 72 tunniks.

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode.
  • Üle 50 miljoni probiootikumi.
  • Laboratoorselt testitud.
  • Kasulik mõju vähemalt 72h.
  • pH tase: 6.0
 • Poleerimisvahend, 0.5l, Pro&Bio© 15,99 

  Pro&Bio poleerimisvahend annab läike- ja kaitsekihi siledatele, kroomitud ja lakitud pindadele.

  Jätab poleeritud pinnale antistaatilise ja vetthülgava kihi, vähendades ümbritsevast keskkonnast tuleneva tolmu ja mustuse kogunemist pinnale.

  Sobib suurepäraselt naha, kahhelkivi, keraamika, lakitud puidu, sileda plastmassi, metalli ning klaaspindade viimistluseks ja kaitsmiseks.

  Mõeldud nii professionaalseks, koduseks, kuid ka sõidukitel ning muudel pindadel kasutamiseks.

  Pealekandmine on lihtne ning kiire, erioskusi ega koolitusi ei ole vaja.

  • Sisepindadel (köögi roostevaba tehnika, laudade, peeglite, klaaside, klaasustel) kasutades annab mitmekuise kaitse;
  • Autodel kasutades hea efekt esi- ja küljeklaasidel, tagades ka väga porise ilmaga hea nähtavuse;
  • Võib lisada autopesu järgselt loputusvette kaks korgitäit poleerimisvahendit, annab läike ja kaitsekihi mõneks nädalaks;
  • Ohutu kõigile pinnakattematerjalidele;
  • Laboratoorselt testitud;
  • pH tase: 7,5
  • Biolagunev
Mans grozs
Vēlmju saraksts
Nesen skatīts
Kategorijas