Superpuhast kevade algust!

On kevade algus! Kõik algused on head! Need on täis lootust, jõudu ja avarat vaadet! Nii nagu loodus puhkeb väljas, nii saame puhkeda ka enda sees, enda kodus, enda mõtetes ja soovides. See on parim tunne ja edasiviiv energia. Keskendudes endale ja oma elule selle parimas võtmes on inimene võimeline muutma väga palju.
Praegu, kui oleme rohkem kodus, saab aega kasutada oma elu korraldamiseks või ümberkorraldamiseks. Hea on vaadata nende asjade või tegevuste poole, mis ootel olnud. Samas võib ka otsustada lihtsalt natuke põhjalikumalt koristada. Kuna kõik kulub ja määrdub kasutamisel, siis üks sügavpuhastav ja tuuniv lähenemine oma kodule on just tore tegevus.

Pro&Bio© pakub selleks puhuks probiootilist Super puhastajat, mis tungib sügavale mustusesse ja eemaldab selle kiiresti ning kõrvaldab ka ebameeldivad lõhnad. Tegemist on võimsa rasva-, õli-, tahma-, toiduplekkide, närimiskummi, värviplekkide ja muu raske mustuse aluseline eemaldajaga. Toode on mõeldud kasutamiseks seintel, lagedel, põrandatel, mööblil, põrandaplaatidel, vuugivahedel, ahjudel, klaasidel, peeglitel jmt. Super puhastajat võib kasutada ka mööbliriide st tekstiili puhastamiseks. Toode on ohutu nii nahale kui kangale. Lihtsalt pihusta vahend puhastatavale pinnale või mikrokiud lapile. Tugeva määrdumise korral lase lahusel kuni 10 minutit minut toimida, kuid väldi puhastusvahendi kuivamist. Vajaduse korral võib pinda töödelda lisaks mehaaniliselt harja või švammiga või eemaldada mustus niiskust imava riide abil. Probiootiline super puhastaja ei sisalda fosfaate, lenduvaid aineid, säilitusaineid ja kloordioksiidi sisaldavaid komponente.

Kõik probiootilised puhastusvahendid on allergiavabad ja sisaldavad inimesele kasulikke baktereid, mis tasakaalustavad meie mikrobioloogilist elukeskkonda, on ohutud täiskasvanutele, lastele ja lemmikloomadele. Maailm vajab keskkonnasäästliku lähenemist. Täna on selleks ka valikuvõimalus. Kõik algab meie seest ja peegeldub meie ümber. Praegused valikud ja otsused mõjutavad elu ja keskkonda väga palju aastaid. Valides endale parimat, õpetame seda ka oma lastele luues nii üheskoos puhta ja tervisliku elu järjepidevuse! Täna koos Pro&Bio©iga!