Probiootiline käteseep, 500ml, Pro&Bio©

9.59 

Pro&Bio© probiootiline vedelseep on rikastatud probiootiliste bakteritega. Käteseebi väljatöötamisel on pööratud suurt tähelepanu sellele, et seep käsi ei kuivataks. Vedelseebil on tõhus puhastustoime ning pakub nahale pikaajalist kaitset. Aitab vähendada nahaärritusi, ketendust ning vabaneda küüneseenest. Eemaldab kiiresti ja tõhusalt mustuse. Sisaldab nahka niisutavaid, pehmendavaid aineid, mis säilitavad naha loomuliku niiskuse, pehmuse ja pH. Probiootilised bakterid annavad kätele pesemise käigus kasulikku mikrofloorat juurde, mistõttu patogeenide võimalused ohtlikult mõjule pääseda vähenevad suurusjärgu võrra. Samas ei kao nad käelt täielikult ning see on ka vajalik, et organismil säiliks nende suhtes äratundmise ja kaitsevõime.

TOOTE OMADUSED

 width= Ei kuivata nahka;
 width= Sügavpuhastav toime;
 width= Taastab naha mikrofloora.

 

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 07.12.2023 Tootekood: 4745090630244 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

 width=

PRO & BIO Life sarja probiootiline vedelseep on rikastatud probiootiliste bakteritega. Käteseebi väljatöötamisel on pööratud suurt tähelepanu sellele, et seep käsi ei kuivataks. Vedelseebil on tõhus puhastustoime ning pakub nahale pikaajalist kaitset. Aitab vähendada nahaärritusi, ketendust ning vabaneda küüneseenest. Eemaldab kiiresti ja tõhusalt mustuse. Sisaldab nahka niisutavaid, pehmendavaid aineid, mis säilitavad naha loomuliku niiskuse, pehmuse ja pH. Probiootilised bakterid annavad kätele pesemise käigus kasulikku mikrofloorat juurde, mistõttu patogeenide võimalused ohtlikult mõjule pääseda vähenevad suurusjärgu võrra. Samas ei kao nad käelt täielikult ning see on ka vajalik, et organismil säiliks nende suhtes äratundmise ja kaitsevõime.

TOOTE OMADUSED

 width= Ei kuivata nahka;
 width= Sügavpuhastav toime;
 width= Taastab naha mikrofloora.

 

KASUTAMINE:

Kasutada kontsentraadina, kanda väike kogus (+/-5ml) seepi niisketele kätele. Loputa käed veega ning seejärel kuivatada hoolikalt.

SÄILITAMINE JA OHUTUS:

Loksutada enne kasutamist. Hoida temperatuuril vahemikus 10° – 45° C. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.
Allaneelamise või silma sattumise korral pöördu arsti poole ning näita toote pakendit või etiketti.
Mürgistusteabe infoliin: 16662.

KOOSTISOSAD:

Bacillus Ferment, Aqua, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Cocamide DEA, PEG-6-Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Laureth Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Glycerin, CI 19140, CI 42051, Parfum.

 

Sälivusaeg: 5 aastat

Lisainfo

Ühik

500ml

Bränd

Pro&Bio©

Toodetud

Eestis

Probiootiline käteseep

Probiootiline käteseep, 500ml, Pro&Bio©

9.59