Probiootiline kätegeel, 50ml, Pro&Bio©

4.59 

Probiootiline kätegeel on välja töötatud olukordadesse, kus puudub käte pesemise võimalus veega. Tootes on alkoholiga geel kombineeritud probiootiliste bakteritega. Esmalt alkohol puhastab ning paralleelselt selle lendumisega käelt aktiveeruvad käeniiskuse mõjul probiootilised bakterid, mis kiirelt paljunedes katavad kogu käenaha pakkudes koheselt ja kauakestvalt kaitset.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 07.12.2023 Tootekood: 4745010062933 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

TOOTE OMADUSED:

  • Ei kuivata nahka;
  • Tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse;
  • Loob nahale tervisliku mikrofloora;
  • Erinevalt teistest samalaadsetest toodedest ei kuivata geel käsi, vaid muudab käed pehmeks, elastseks ja värskendab nahka;
  • Alkoholi sisaldav geel on kombineeritud probiootiliste bakteritega;
  • Piisab juba väga väikesest kogusest.

TOOTE KOOSTIS: Probiootilised bakterid, alkohol Denat, vesi, isopropüülalkohol, trietanoolamiin, akrülaadid / C10-30-alküülakrülaadi ristpolümeer, lõhnaine, Cl 42051. SÄILITAMINE JA OHUTUS: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemale süüteallikatest. Allaneelamise korral pöördu arsti poole ja näita toote pakendit või etiketti. Loksutada enne kasutamist. Hoida temperatuuril vahemikus 10°–45° C. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.   NB: Käte puhastamiseks sobib juba pisikesest kogusest probiootilisest kätegeelist. Olge koguse doseerimisel hoolekad!      

Lisainfo

Ühik

50ml

Bränd

Pro&Bio©

Toodetud

Eestis

Pro&Bio©

Probiootiline kätegeel, 50ml, Pro&Bio©

4.59