PRO&BIO Life probiootiline kätegeel 500ml (pumbaga)

PRO&BIO Life probiootiline kätegeel 500ml (pumbaga)

1.00 out of 5
(1 ülevaade)
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 10.03.2021 Tootekood: PRO&BIO LIFE_kätegeel_500ml-pumbaga Kategooria:

12.00

PRO & BIO Life sarja proiootiline kätegeel on pehmetoimeline ja tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse. Alkoholi sisaldav geel on kombineeritud probiootiliste bakteritega. Alkohol puhastab nahka ning selle lendudes aktiveeruvad naha niiskuse mõjul kasulikud probiootilised bakterid, mis kiirelt paljunevad, katavad käenaha, kaitsevad käsi mitu tundi ning loovad nahale tervisliku mikrofloora. Geel hooldab, niisutab ja värskendab nahka, puhastab seda ilma vett kasutamata, kusjuures käed muutuvad meeldivalt pehmeks. Toode ei kuivata nahka.

TOOTE OMADUSED:

  Ei kuivata nahka;
Kaitseb käsi mitu tundi;
Muudab käed pehmeks, elastseks ja värskendab nahka.

Laos

Kirjeldus

PRO & BIO Life sarja proiootiline kätegeel on pehmetoimeline ja tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse. Alkoholi sisaldav geel on kombineeritud probiootiliste bakteritega. Alkohol puhastab nahka ning selle lendudes aktiveeruvad naha niiskuse mõjul kasulikud probiootilised bakterid, mis kiirelt paljunevad, katavad käenaha, kaitsevad käsi mitu tundi ning loovad nahale tervisliku mikrofloora. Geel hooldab, niisutab ja värskendab nahka, puhastab seda ilma vett kasutamata, kusjuures käed muutuvad meeldivalt pehmeks. Toode ei kuivata nahka.

TOOTE OMADUSED:

Ei kuivata nahka;
Kaitseb käsi mitu tund;
Muudab käed pehmeks, elastseks ja värskendab nahka.

KASUTAMINE:

Kanda väike kogus geeli peopesale ja määrida käte nahale, lasta kuivada.  Kasutada ilma salvrätikuta, ilma veeta ning ilma seebita.

SÄILITAMINE JA OHUTUS:

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemale süüteallikatest. Allaneelamise korral pöördu arsti poole ja näita toote pakendit või etiketti.

Loksutada enne kasutamist. Hoida temperatuuril vahemikus 10°–45° C. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.

KOOSTISOSAD:

Probiootilised bakterid, alkohol Denat, vesi, isopropüülalkohol, trietanoolamin, akrülaadid / C10-30- alküül-akrülaadi ristpolümeer, lõhnaine, Cl 42051.

 

Sälivusaeg: 5 aastat

1 arvustus tootele PRO&BIO Life probiootiline kätegeel 500ml (pumbaga)

  1. 1 out of 5

    riina leedo

    Soovin teada alkoholi %.
    Sellest saab ju toote tõhusus alguse.
    See peab olema ka tootel ära märgitud

Lisa arvustus

Sulle võib meeldida ka…