Orgaaniline happeline puhastusvahend, 5l, Pro&Bio©

75.00 

Ökoloogiline, orgaanilistel sooladel põhinev tõhus katlakivi, rooste, lubja, kusihappe, hallituse ja teiste oksiidide eemaldaja. Sobib suurepäraselt saunade, dušikabiinide  ja ruumide ning profiköökide suurpuhastuseks, katlakivi eemaldamiseks kraanikaussidelt, WC-pottidelt, plaatidelt, vuukidelt ja muudelt pindadelt. Asendamatu nõudepesu- ja pesumasinate, triikraudade, teekannude regulaarseks puhastamiseks ning  roostevaba terasele, klaasile ja kristallidele läike andmiseks.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 11.08.2022 Tootekood: 4745090630350 Kategooria:

Kirjeldus

TOOTE OMADUSED:

Ei sisalda fosfaate, biolagunev, mittepõlev, mittelenduv;
Ökonoomne kasutada;
Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist);
Pärsib edukalt küüneseene levikut.

KASUTAMINE:

Enne kasutamist loksutage pakendit. Pihustage vahend puhastatavale pinnale või mikrokiud lapile. Tugeva määrdumise korral laske lahusel kuni 10 minutit minut toimida, kuid vältige puhastusvahendi  kuivamist. Vajaduse korral töödelege pinda mehaaniliselt harjaga. Eemaldage mustus käsitsi niiskust imava riide abil või muul viisil.

 

SÄILITAMINE JA OHUTUS:

Hoidke suletud pakendis temperatuuril mitte üle 30 °C, hoidke külmumise ja otsese päikesekiirguse eest. NB! Kasutage kindlasti isikukaitsevahendeid: kindad, respiraator. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage koheselt rohke veega ja vajadusel pöörduge arsti poole. Nahale sattumisel loputage nahka koheselt rohke veega ja kui tekib ärritus, pöörduge arsti poole.

Lisainfo

Maht (ml)

bränd

Orgaaniline happeline puhastusvahend, 5l, Pro&Bio©

75.00