Lemmikloomadele

Filtreeri
Valmis
 • Probiootiline šampoon lemmikloomadele
  6.50 

  Puhastab ja taastab tõhusalt karva ja nahka ning parandab kahjustunud naha mikrofloorat, et kasukas säilitaks oma loomuliku pehmuse.

   

 • Probiootiline nahka taastav kreem lemmikloomadele
  12.99 

  PIP nahka taastav kreem on tehtud 100% naturaalsetest koostisosadest ja on rikastatud aktiivsete probiootikumidega.
  Universaalne probiootiline kreem naha sügavpuhastuseks, soodsa ja kaitsva mikrofloora loomiseks naha pinnal. Tänu kreemis leiduvate heade bakterite aktiivsele toimele aitab leevendada erinevaid nahaprobleeme.
  Väga tõhus nahahaiguste ja nahapõletikkude puhul.

   

Probiootilised tooted lemmikloomadele kvaliteetbrändilt Pro&Bio.

Sinu lemmikud vajavad ka parimat hoolitsust ja tervet ning väärtuslikku elu. Probiootiliste bakteritega rikastatud šampoonid ja kreemid on parimad, looduslikud hooldusvahendid Sinu loomakestele.

Probiootilne šampoon koertele puhastab ja taastab tõhusalt karva ja nahka ning parandab kahjustunud naha mikrofloorat, et kasukas säilitaks oma loomuliku pehmuse.

Probiootiline nahka taastav kreem on tehtud 100% naturaalsetest koostisosadest ja on rikastatud aktiivsete probiootikumidega.

Universaalne probiootiline kreem naha sügavpuhastuseks, soodsa ja kaitsva mikrofloora loomiseks naha pinnal. Tänu kreemis leiduvate heade bakterite aktiivsele toimele aitab leevendada erinevaid nahaprobleeme.
Väga tõhus nahahaiguste ja nahapõletikkude puhul.

Probiootilised tooted lemmikloomadele – hoolitse ka enda karvaste ja vurrudega pereliikmete eest!

Pro&Bio© ei kasuta oma toodetes ohtlikke kemikaale. Olles mikrobioloogilise puhastuse valdkonna teerajaja maailmas, on Pro&Bio© välja töötanud ja patenteerinud kasulike probiootiliste bakteritega rikastatud puhastusainete tehnoloogiad.