Elukeskkonna seadmed

Filtreeri
Valmis

Probiootilised elukeskkonna seadmed.

Elukeskkond on kõik see, mis on meie ümber. Kodustes oludes siis seinad, mööbel, asjad, inimesed ja koduloomad. Lisaks väljast jalanõudega ja riietega sisse tulev saaste, kasutatavad puhastus-ja hügieenivahendid ja kosmeetika. Lõpuks veel kogu tolmukompott, mida kõik koos üles keerutame ning kõike seda sisaldav õhk. Tavaliselt me ei panegi kodust õhku tähele. Meie organism on kohanenud ja see on loomulik. Vahel on siiski tunne, et tahaks sõrmenipsuga saada paremat õhku või lihtsalt kõik korda teha.

PRO&BIO Life Probiootilises Elukeskkonna Tervendajas sisalduvad bakterid tarbivad oma toiduks tolmulestade väljaheiteid ja vähendavad sel moel allergeene. Tootes olevad probiootilised bakterid tasakaalustavad kodust mikrofloorat ja hoiavad ära halbade bakterite tekke kuni neli ööpäeva.

Sobib pihustamiseks riietele, jalanõudele, kottidele peale õuest tulemist, et välistada sissetulev saaste ja viirused. Praegusel keerulisel ajal on probiootiline elukeskkonna tervendaja efektiivne abiline kõikvõimalike viiruste tõrjeks taastades meie loomuliku mikrofoora ja jättes seega pisikud nälga.