Korduvkasutatavad maskid

Filtreeri
Valmis
  Valitud filtrid
  Kategooria
   Hind

   Hind al.

   Hind kuni

  Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

  Korduvkasutatavad maskid

  Korduvkasutatavad maskid ei ole üldjuhul võrdväärsed meditsiiniliste ja kirurgiliste maskidega, kuid õige kasutuse puhul kaitsevad tavaolukorras siiski piisavalt. Loomulikult tuleb meeles pidada ka korralikku kätepesu ja püüda vähendada igasuguseid puutekontakte.

  Maski kasutamise põhimõtted:

  Kaitsemask peab korralikult katma suu, nina ja lõua. Kui maskil on olemas ka ninatraat, tuleks see vajutada tihedalt ümber nina – nii on kaitse veelgi tõhusam.

  Kindlasti ei tohiks kanda sama riidemaski terve päeva. Ka korduvkasutatavaid maske võiks olla piisav varu, et neid mõne tunni tagant või maski niiskumise tõttu vahetada.

  Pese või desinfitseeri käed, kui maski välispinda oled puudutanud

  Kasutatud riidest mask tuleks asetada kindlalt kilekotti, kuni selle saab puhtaks pesta vähemalt 60 kraadise pesumasina pesemisrežiimiga.

  Riidest kaitsemask võiks olla mitmekihiline, kuid valmistatud materjalist, mis ei takista hingamist.

  Korduvkasutatava maski suurim eelis mitmekordne kasutusvõimalus.

  Müügil olevad maskid on toodetud antibakteriaalsest ja vetthülgavast kangast.

  Tõendite ülekaal näitab, et maski kandmine vähendab kontakti kaudu ülekanduvust, vähendades nakatunud piiskade levikut nii laboratoorses kui ka kliinilises kontekstis. Rahva üldsuse poolt maski kandmine on viiruse leviku peatamiseks kõige tõhusam parem viis.

  Enne maski ette panemist peske käed seebi ja veega. Katsuge maski ainult kõrvasilmustest. Vältige maski esiosa puudutamist.