Kontaktivabad dosaatorid

Filtreeri
Valmis
  Valitud filtrid
  Kategooria
   Hind

   Hind al.

   Hind kuni

  Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

  Kontaktivabad dosaatorid.

  Meie eesmärk on teadvustada probiootiliste puhastus- ja hügieenitoodete kasulikkusest meie tervisele ning muuta seeläbi meie elukeskkonda puhtamaks ja keskkonnasäästlikumaks.

  Töötame selle nimel, et üha rohkem inimesi teeksid looduslikke tarbimisvalikuid, mis on hutud nii inimestele kui ka ümbritsevale keskkonnale.

  Me soovime muuta inimeste mõttemaailma ja puhastusharjumusi. Tahame jagada teadmisi ja kogemusi sellest, et loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järelandmisi tegemata.

  Soovitame kontaktivabad dosaatorid täita probiootilise kätekeeliga. PRO & BIO Life sarja proiootiline kätegeel on pehmetoimeline ja tagab käte ideaalse kauakestva puhtuse. Alkoholi sisaldav geel on kombineeritud probiootiliste bakteritega. Alkohol puhastab nahka ning selle lendudes aktiveeruvad naha niiskuse mõjul kasulikud probiootilised bakterid, mis kiirelt paljunevad, katavad käenaha, kaitsevad käsi mitu tundi ning loovad nahale tervisliku mikrofloora. Geel hooldab, niisutab ja värskendab nahka, puhastab seda ilma vett kasutamata, kusjuures käed muutuvad meeldivalt pehmeks. Toode ei kuivata nahka.

  Vaata ka meie automaatsete dispenserite Tootekataloogi siit.