PROBIOOTILISTE TOODETE MAALETOOJA CHRISAL-NORD 

PUHTAM KESKKOND JA PAREM TERVIS TÄNU LOODUSLIKELE PUHASTUS- JA HÜGIEENITOODETELE.

Chrisal-Nord OÜ on probiootiliste puhastus- ja hügieenitoodete ainumaaletooja Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Ettevõte tegeleb nii toodete edasimüügi kui ka puhastusteenuste pakkumisega. Pakutavas tootevalikus on sobivaid puhastusvahendeid nii koolidele, haiglatele, hotellidele kui ka tööstushoonetele. Samuti pakume laia valikut hügieeni- ja kehahooldustooteid nii inimestele kui ka loomadele.

Chrisal-Nord omab ekspert teadmisi probiootilistest toodetest ja nende pikaajalisest säilitamisest. Toodete säilivusaeg on üle 2 aasta ning sealjuures on säilinud aktiivsete mikroobide tase. Tänu kasulikele mikroobidele kaovad pindadelt haigust tekitavad bakterid ning puhtus säilib pikaajaliselt ka pärast toodete kasutamist.

Chrisal-Nordi meeskond koosneb kogenud ja vastutustundlikest inimestest, kes töötavad ühiselt selle nimel, et kliendid oleksid rahul nii pakutavate toodetega kui ka pakutava puhastusteenusega. Hoonete ja ruumide puhtuse eest hoolitsevad probiootiliste toodete asjatundjad. Tulemused pärast puhastamist on silmmärgatavad ja pikaajalise püsivusega.

Ettevõtte eesmärk on teadvustada probiootiliste puhastusvahendite kasulikkusest ning muuta seeläbi meie keskkonda puhtamaks ja keskkonnasäästlikumaks. Meie missiooniks on vähendada tervist kahjustavate kemikaale sisaldavate puhastusvahendite kasutamist Eestis.