Iga perenaise sooviks on hoida kodu puhtana väiksema energia- ja ajakuluga. Puhastustulemust mõjutavaid faktoreid on neli: aine, temperatuur, aeg ja töö. Kui mõnega neist ei arvestata tuleb teiste arvelt rohkem panustada. Põhjusega on need toodud just sellises järjekorras. Õige aine ja selle lahuse kanguse valik määrab töö õnnestumise.

Kasutades kõrgema temperatuuriga töölahust jõuate tulemuseni kiiremini, võite vähem vaeva näha ning kasutada ka lahjemat töölahust. Võimaldades lahusel mustusesse mõnda aega toimida, võib seda tõenäolisemalt asendada küürimis töö mustuse ärapühkimisega.

Kuidas mõjutavad meid meie valikud?

Lisaks tulemuse saavutamisele tasub mõelda kaasnevatele nähtustele. Kuidas mõjub aine tervisele ja materjalidele? Kas äkilised ja hävitavad kemikaalid ei põhjusta meile ja geneetiliselt meie lastele järjest kasvavat tundlikkust ja allergilisust? Kas aastakümneid kestnud mikroobide nulltolerantsiga hävitamine ei ole kahe teraga mõõk, mis pöördub tema kasutaja vastu. Kas paljud lisandid pesupulbrites ei too kaasa nahaärritusi ja allergilist nohu kuna need ei loputu välja ning me magame kemikaalirohkete linade vahel ning kanname “lillelõhnalisi” riideid. Teadlike valikutega on võimalik muuta elukeskkond tervisesõbralikumaks ning puhastamine kodus rohkem positiivseid kogemusi andvaks.

Miks kodus kasutada Pro&Bio© tooteid?

Tõhusus Pro&Bio© ei kasuta oma toodetes ohtlikke kemikaale. Suurpuhastusainetes sisalduvad orgaanilised soolad toimivad mustusesse peamiselt mikroskoopiliste füüsikaliste reaktsioonide abil. Raskemaid valgulisi ja rasvaseid määrdumisi aitavad lagundada bioensüümid.

Tervislik ümbrus Pro&Bio©, olles mikrobioloogilise puhastuse valdkonna teerajaja maailmas, on välja töötanud ja patenteerinud kasulike probiootiliste bakteritega rikastatud puhastusainete tehnoloogiad. PIP märgiga tooted aitavad kasuliku mikrofloora lisamisega hoida meie elukeskkonnas mikrobioloogilist tasakaalu, piirates märkimisäärselt haigustekitajate levikut. PIP ained hoiavad ebameeldivad lõhnad ära, selle asemel, et neid deodorandiga maskeerida.

Ohutus Kuigi kõik Pro&Bio© tooted on kontsentreeritud, ei ole neis agressiivseid kemikaale. Ka kontsentraadi juhuslik sattumine nahale ei põhjusta söövitusi, rääkimata kasutuslahusest. Seetõttu on Pro&Bio© turvaline valik ka väikelastega peredele.

Keskkond ja kulu Kontsentraadi ostmine on mõistlik mitmel kaalutlusel. Esiteks, sellist toodet tuleb kordades harvem osta. Kuna kontsentraati lahjendatakse 10-30 korda, siis sellevõrra harvem tuleb ka uut toodet soetada. Teiseks, samaväärselt vähendate ka keskkonnakoormust – nõndapalju vähem oleks vaja toota ja transportida uusi pakendeid ja hiljem neid prügina tagastada. Võrreldes “osta ja kasuta ” tüüpi ainet kontsentraadist lahjendatuga on viimane ka märkimisväärselt soodsam.

Lisa kommentaar