Pro&Bio© PIP puhastustooted kujutavad endast läbimurret puhastamisel tänu sellele, et need on sügavpuhastavad ega jäta puhastatavale pinnale midagi,  mis määriks, reostaks või tekitaks ebameeldivaid lõhnu.

Pro&Bio© PIP tooted ei lõpeta “töötamist” hetkest, mil puhastatav pind on kuivanud, nagu see on teiste toodete puhul, vaid nende mõju jätkub vähemalt kolm järgnevat päeva. Töödeldud pind puhastub pidevalt ning kaitseb samas määrdumise ja ebameeldivate lõhnade eest. PIP tooteid võib kasutada iga tüüpi põrandate puhastamisel, sh puidul, kivil, marmoril, linoleumil ja muudel pindadel.

Tööjõu kokkuhoid

Kuna Pro&Bio© PIP lagundab ja kõrvaldab biokile, püsivad puhastatud põrandad ja vaibad kauem puhtad. Seega on võimalik aega, tööjõudu ning ressursse kokku hoida. Pro&Bio© PIP tooted on väga mitmekülgsed ja tõhusad puhastajad. Need on rikastatud ohutute probiootiliste bakteritega, mis puhastavad kiirelt ja põhjalikult ning mõjuvad kaua. Pole vahet, kas on tegemist toidu- või veiniplekkidega, lemmiklooma tekitatud mustuse või vuugitäidete määrdumisega, kõik saab puhastatud ja on puhas pikka aega. Need uued puhastusvahendid jätavad loomuliku kestva kaitse põrandatele ja vaipadele ning on pere-, lemmikloomade- ja loodusesõbralikud.

Kontsentreeritud ja ökonoomne

Pro&Bio© puhastajad on ökonoomsed. Tugevalt  kontsentreeritud vahendit tuleb lahjendada veega vahekorras 1:100.

Ohutu töötajatele

PIP puhastajad on töötajatele ohutud, sest ei tekita ohtlikke aure ega lõhnu. PIP tooted on 100% biolagunevad, mittetoksilised, mittesüttivad ja ohutud täiskasvanutele, lastele ning lemmikloomadele.

Võttes arvesse ühiskondlike hoonete  spetsiifikat, kus üldine hügieen peab olema viidud maksimaalse võimaliku tasemeni, on Pro&Bio© toodete ohutus äärmusliku tähtsusega ning teeb tooted sisuliselt ainsaks reaalseks alternatiiviks teistele seni kasutatud puhastusainetele. Väga tõhusate puhastajatena on Pro&Bio© PIP tooted töölahustena samas ohutud inimese nahale nii, et neid võib kasutada nagu käteseepi ilma kaitsekinnasteta, maskita või muu kaitseriietuseta. 

Probiootiliste mikroorganismide ja ensüümidega tooted koosnevad pesevast lahusest, bioloogilistest ensüümidest ja inimesele kasulikest probiootilistest bakteritest. Üheaegselt pindade pesuga toimub ka mikrobioloogilise elukeskkonna tasakaalustamine haigusttekitavate bakterite arvelt. Tooted pärsivad edukalt ka selliste patogeensete bakterite levikut ja arengut nagu stafülokokk, salmonnella, sooltebakterid jne.

Tooted sobivad suurepäraselt kasutamiseks kodudes ja üldkasutatavates ruumides tervishoius, hoolekandes, majutus- ja haridusasutustes, SPA-des, spodihoonetes, toiduainetetööstuses, söögikohtades, kaubanduses, looma- ja linnukasvatuses, metalli- ja puidutöötlemises, busside, trammide, rongide, laevade, lennukite välipesul ja salongide puhastamisel, puhastusettevõtetes jne, vähendades reaalselt haigestumist.

Lisa kommentaar