Meditsiiniasutused on haigustekitajate leviku koha pealt ühiskonna riskisektorid ja tulenevalt sellest tuleb nendes sektorites olla äärmiselt hügieenitundlik ja kasutada kõiki võimalusi hügieeninõuete kõige kaasaegsemal võimalikul tasemel rakendamiseks.

PIP Tervishoiu toodetega puhastades suur osa patogeensetest bakteritest eemaldatakse, samuti nagu tavalise puhastamise korral. PIP toodete eripäraks on see, et koheselt peale puhastamist tekib töödeldud pindadele heade bakterite kiht. Need bakterid võtavad koheselt terve pinna, toidu ja vee enda alla, seega ennetades uute patogeensete bakterite saabumist ja paljunemist.

Kasutades ”Pro&Bio©” tooteid on võimalik olla kindel, et lisaks nähtavale mustusele on ümbruskonnast kõrvaldatud ka mikrobioloogilised ohud, millega inimesed vastasel korral pidevalt kokku puutuksid. Pro&Bio© tooted suudavad kõrvaldada mikrobioloogilised ohud nii vahetult puhastatud pindadelt kui ka nendelt pindadelt, mida vahetult puhastusvahendiga puudutatud ei ole (tegemist on nn. iseeneslikult leviva puhastustoimega).

Lisa kommentaar