Edasimüüjatele

Pro&Bio (Probio Group OÜ) on uhke ning samas tänulik, et saab koostööd teha paljude usaldusväärsete ja keskkonnateadlike partneritega.

Oleme välja töötanud unikaalsete probiootiliste bakteritega rikastatud puhastusainete tehnoloogiad, mis sobivad rakendamiseks nii tootmisettevõtetes, ühistranspordis ja ühiskondlikes hoonetes, põllumajandusüksustes kui ka meditsiiniasutustes.

Just nimetatud kohtades ei tohi keskkonna tervislikkuse osas teha mingeid kompromisse.

Mis tähendabki, et neis kohtades ongi praktiliselt ainuke tõeline ning kahjulikke kõrvaltoimeid vältiv puhastusvõimalus kasutada tervislikke ja keskkonnasäästlikke puhastusaineid.

Pro&Bio tooted on sisuliselt ainsad puhastusvahendid maailmas, mis suudavad kõrvaldada mikrobioloogilised ohud ka nendelt pindadelt, mida vahetult puhastatud pole, sest originaalse puhastustoote põhialuseks on nn head bakterid, mis levivad järjest suurematele pindadele, tagadeski sel moel iseeneslikult leviva puhastustoime teatud aja jooksul.

Probiootiliste toodete kasutamise tulemusel on oluliselt alanenud tervise- ja hügieeniriskid nendes ruumides, kus toimub pidev teenindusprotsess.

Usume, et eduka koostöö aluseks on ausus, sõbralikkus ning üksteise mõistmine. 

Võtke meiega vormi kaudu ühendust. Kasumlik koostöö on vaid ühe kirja kaugusel!

  • Meil on 100% looduslikud ja keskkonnasõbralikud tooted.
  • Toodete mõju ja tõhusus on laborites tõendatud.
  • Tooted alati laos.
  • Tagame turvalise ja kvaliteetse ostukogemuse.
  • Meie tooted aitavad hoida loodusliku tasakaalu.

Pange head bakterid enda eest tööle!