Akende pesemine

akende pesu

Akende pesemine.

Akende pesemine sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning ka aknalaua pesemist.

Aknapesul kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad aknapesul kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Akna pesu väljastpoolt on võimalik temperatuuril kuni -5 °C. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesuks valida kuiva ilma.

Regulaarne akende pesemine on kasulik sinna kogunenud tolmu ja mustuse tõttu – seega soovitame pesemist, sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust, vähemalt 2 korda aastas.

Kasuta akende puhastamisel orgaanilist ja allergeeni vaba PIP probiootilist tehnoloogiat, mis tagab loodussõbraliku töökeskkonna ning esmaklassilise kauakestava puhtuse.

Tugeva mõjuga, tõhus, kasulike probiootiliste bakteritega kontsentreeritud puhastusvahend kõigi pestavate pindade igapäevahoolduseks.

Pärast puhastamist säilib probiootiliste bakterite kasulik järelmõju mustuse ja ebameeldivate lõhnade vastu vähemalt 72 tundi.

Tänu toote kasutamisele väheneb haigustekitavate bakterite arvukus.

Probiootilised puhastusvahendid >>

  • Ökoloogiline ja mitteallergiline toode (Allergia vaba)
  • Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni 3D puhastus).
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist).
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond.
  • Alandab niiskustaset niiskes ruumis, mistõttu pidurdab hallituse tekke ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus.

Probiootiliste mikroorganismide ja ensüümidega tooted koosnevad pesevast lahusest, bioloogilistest ensüümidest ja inimesele kasulikest probiootilistest bakteritest.

Üheaegselt pindade pesuga toimub ka mikrobioloogilise elukeskkonna tasakaalustamine haigusttekitavate bakterite arvelt. Tooted pärsivad edukalt ka selliste patogeensete bakterite levikut ja arengut nagu stafülokokk, salmonnella, sooltebakterid jne.

Lisa kommentaar