Iga päev ümbritsevad meid miljonid patogeensed bakterid.

Patogeenid on mitmesugused mikroorganismid, mille hulka kuuluvad seened, viirused, bakterid, samuti spetsiifilised valgud – prioonid, mis võivad põhjustada teiste elusolendite patoloogilisi seisundeid.

Surnud rakkude osakesed

Igas sekundis kukuvad meie nahalt alla surnud rakkude osakesed, see protsess on meie jaoks nähtamatu, kuid juuste ja naha osakesed jäävad meie koju püsima, kinnitudes eelkõige tekstiilidele: vaipadele, kardinatele, pehmele mööblile, patjadele.

Tagajärg:

Rasked allergilised reaktsioonid, riniit, bronhiaalastma jne.

Pesuvahendite keemilised osad

Pesuvahendite keemilised toimeained põhjustavad märkimisväärset kahju inimeste, loomade ja taimede tervisele.

Tagajärg:

Elundite ja närvisüsteemi haigused, immuunsuse hävitamine, keskkonna saastamine.

Tänava patogeensed bakterid

Patogeensed bakterid satuvad meie koju väljastpoolt – me toome neid tänavalt kaasa oma kingade, riiete, kottide ja kinnastega.

Tagajärg:

Mitmed nahahaigused, hingamisteede haigused, migreen, nõrkus, liigese- ja reumaatilised haigused, allergiad.

Olmepesuvahenditega bakterite vastu võitlemine ei ole lahendus

Laialdaselt levinud desinfitseerimismeetodid kahjustavad täiskasvanute, laste ja loomade tervist. Need võivad põhjustada allergilisi reaktsioone, limaskestade ärritust ja ainete organismi kogunemisel kroonilisi haigusi.

!  Keemilised põletused limaskestadel ja kopsudes

!  Erisugused allergiad ja nahaärritused

! Mikrofloora – nii kahjulike kui ka kasulike mikroobide – täielik hävitamine

Esitleme toodet AIRBIOTIC24 – uusimat lahendust puhtuse hoidmiseks mis tahes ruumis

Uuenduslik lahendus, mis sisaldab kõikide ruumide desinfitseerimise eeliseid, ilma elanikele negatiivseid tagajärgi tekitamata.

Airbiotic24

OHUTU

100% looduslik ning keskkonnasõbralik. Ei ärrita limakesti ning on ohutu kõigile pereliikmetele: inimestele ja loomadele.

SÄÄSTLIK JA KESTLIK

1 täitekapsel sisaldab 50 000 000 probiootilist bakterit ml kohta ning töötab automaatse taimeriga. Piserdamisel keskkonda sattuvad head bakterid tõrjuvad halvad baktereid ning loovad ruumis tervisliku mikrofloora. Tänu Airbiotic24 toimele väheneb koristusele kuluv aeg 2-7 korda ning koristuskulud 20%.

100 ml balloonist jagub 1,5-2 kuuks. Pihusti mõjualaks 50 m2.
NB! Dosaatoris toimivad ainult orignaalballoonid. Täitekapslid on müügil 1, 2 ja 4 kaupa.

TÕHUS

eemaldab mustuse, ebameeldivad lõhnad, kahjulikud bakterid, tolmu, allergeenid ja vähendab staatilise mustuse kogunemist ning viirusnakkustesse haigestumise riski. Voodi- ja tolmulestade arvukus väheneb vaid nädalaga 5 korda, tänu millele allergia- ja astmahoogude tõenäosus väheneb 80%.

VAIKNE JA VÄIKE

Ultraheli abil pihustamise kiht oli pinnal üliõhukese kihi ja teeb seda peaaegu hääletult, sest töötab akutoitel.

AIRBIOTIC24 aitab vabaneda:

VIIRUSHAIGUSTEST

Paljud inimesed on vastuvõtlikud viirushaigustele, eelkõige gripiepideemiale. Puutume viirusekandjatega kokku tööl, ühissõidukites, kauplustes, koolides, klassides ja lasteaedades. Nõrgenenud immuunsüsteemi tõttu ei suuda keha viirustega võidelda. Pidevate haigestumiste tõttu keha väsib ning vananeb kiiremini.

AIRBIOTIC24 võitleb tõhusalt nakkuste, viiruste ja halbade bakteritega, kaitseb ruumi mistahes viiruste rünnaku eest ning säästab organismi haigustekitajatega võitlemisest. Kuna pidevat vajadust viirustega võitlemiseks pole, immuunsüsteem taastub ja tugevneb, pikeneb eluiga 20–30%.

ALLERGIATEST

Igaüks teab, kui raske on seeni ja hallitust vannitoast ja tualettruumist eemaldada. Tundub, et puhastamiseks on vaja kasutada kõige kangemaid kemikaale, mis on tervisele ohtlikud ja võivad nahka ärritada. AIRBIOTIC24 vähendab märkimisväärselt seennakkuste riski ning õhk muutub puhtaks ja seeneoste vabaks.

Igas korteris leidub mikroorganisme – voodi- ja tolmulestasid, mis samuti tekitavad allergilisi reaktsioone: nahk on punane ja ärritatud, lõheneb, koorub ning kiheleb ebameeldivalt, nina jookseb vett, silmadest tulvab pisarate vool ning aevastamine ei taha lõppeda.

AIRBIOTIC24 aitab likvideerida allergiate ohud: vaid kahe nädalaga väheneb voodi- ja tolmulestade arvukus viis korda, tänu millele väheneb allergia- ja astmahoogude tõenäosus 80%. Vabanete allergiatest ja astmast ning saate sügavalt hingata.

EBAMEELDIVATEST LÕHNADEST

Ebameeldivad lõhnad ruumist on võimalik elimineerida ohutult, keemiat sisaldavaid vahendeid kasutamata. Kemikaale on raske põrandapinnalt, voodiriietelt ja anumatelt täielikult maha pesta, need ladestuvad lemmikloomade karvkattele ja käppadele ning loomad võivad end lakkudes saada mürgituse või keemilise põletuse. Kasutade AIRBIOTIC24 kemikaalide kasutmise vajadus kaob.

Lisaks loomalõhnade kadumisele aitab AIRBIOTIC24 eemaldada muid ruumis olevaid ebameeldivaid lõhnu – toidu, tubaka, prügi, kanalisatsiooni, remondist.

Võitleb kahjulike bakteritega

Lastele ohutu

Koduloomadele ohutu

Ei ärrita limaskesti, sest ei sisalda kemikaale

AIRBIOTIC24 täitekassetid sisaldavad:

PEREKONNA BACILLUS BAKTEREID

Neid kasutatakse probiootikumidega puhastamisel, need eemaldavad tõhusalt erinevad saasteained ning kaitsevad usaldusväärselt inimese, koduloomade ja taimede tervist mitmesuguste bakteriaalsete ja viirushaiguste eest.

 

BACILLUS LICHENIFORMIS

Need loovad tsellulaase, proteaase ja keratinaase, mis hävitavad surnud naha soomused, ennetavad seeninfektsioone, leevendavad põletusi ja põletikulisi protsesse, kõrvaldavad toidumürgitusi, kopsude ja seedetrakti haigusi.

BACILLUS SUBTILUS

Need toodavad antibiootikume ja aminohappeid, mis eemaldavad rasvmustust ning tugevdavad inimeste ja loomade immuunsust.

BACILLUS PUMILUS

Eraldavad ensüüme, mis hävitavad patogeenseid bakteriaalseid ja viiruslikke DNA-ahelaid.

AIRBIOTIC24 tooted:

Lisa kommentaar